Шість голів, вилучення та серія пенальті: Епіцентр і Минай визначили другого фіналіста «турніру чотирьох»

Переглядів 7920
Матч Епіцентр - Минай. Фото: УПЛ
Епіцентр, який представляє Хмельниччину, та закарпатський Минай в основний час розписали мирову 3:3. Доля зустрічі вирішувалася в післяматчевій «лотереї».

26 липня в рамках ще одного півфіналу «Турніру чотирьох» зустрілися Епіцентр та закарпатський Минай.

У першому таймі команди обмінялися голами. На точний удар вид Миколи Миронюка закарпатці відповіли голом у виконанні Владислава Вакули.

У другій половині зустрічі Дмитро Пріхна взагалі вивів минаєвців вперед, але Іван Бендера рахунок зрівняв. На 77 хвилині Епіцентр знову вийшов вперед після голу Данила Кравчука. На 85 хвилині представник Хмельниччини залишився у меншості після того, як червону картку отримав автор голу та асисту Миронюк. А на 87 хвилині Артур Ременяк знову вирівняв становище.

Основний час зустрічі завершився внічию 3:3. Доля зустрічі вирішувалася в серії пенальті.

Післяматчеву лотерею виграла закарпатська команда з рахунком 5:3!

Відео голів дивіться тут

Турнір чотирьох. Півфінал

Епіцентр – Минай – 3:3 (3:5 по пенальті)

Голи: Миронюк, 12, Бендера, 66, Кравчук, 77 – Вакула, 19, Пріхна, 57, Ременяк, 87.

Вилучення: Миронюк, 85 (Епіцентр).