Скандальний легіонер знову в Поліссі: житомирський клуб визначив майбутнє Макуана

Переглядів 121
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Скандальний легіонер знову в Поліссі: житомирський клуб визначив майбутнє Макуана
Бені Макуана. Фото: ФК Полісся
Півзахисник Полісся Бені Макуана готуватиметься до нового сезону у складі другої команди житомирян, яка виступає в Другій лізі.

Макуана приєднається до Полісся-2

Полісся визначилося з майбутнім вінгера Бені Макуана, який нещодавно повернувся до України після невдалого періоду в Яблонці. 23-річного конголезця внесли до заявки Полісся-2 на новий сезон, про це повідомляє Sport.Arena.

Попередній сезон Макуана мав провести в Чехії, однак через проблеми з оформленням документів і візи футболіст не провів за клуб жодного офіційного матчу.

Важливо! Макуана пов'язаний довгостроковим контрактом з Поліссям.

 Фото: ФК Полісся

Шлях Макуана в Поліссі

Бені Макуана став гравцем Полісся перед стартом сезону-2023/24. Житомирський клуб викупив вінгера у французького Монпельє за 250 тисяч євро, і в дебютному сезоні легіонер залишив приємне враження своєю швидкістю та індивідуальними якостями.

Втім, згодом кар'єра футболіста в Житомирі пішла на спад. На початку 2025 року Макуана фактично попрощався з клубом і його вболівальниками через соціальні мережі, що викликало негативну реакцію керівництва Полісся. Після цього сторони певний час перебували у конфлікті, а майбутнє гравця в команді виглядало примарним.

Другу частину сезону-2024/25 конголезець провів в оренді в ЛНЗ, однак і там не зміг перезапустити кар'єру. Він зіграв лише шість матчів, відзначившись одним забитим м'ячем.

Згодом сторонам вдалося врегулювати ситуацію, однак  тренерський штаб Руслана Ротаня вирішив не брати його на навчально-тренувальний збір в Австрію, давши зрозуміти, що наразі футболіст не входить до його планів.

Загалом за житомирський клуб Бені Макуана провів 27 матчів. У цих поєдинках він забив чотири голи та віддав три результативні передачі.

Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028 року. Transfermarkt оцінює Макуана в 200 тисяч євро.

  • Полісся за підсумками сезону 2025/26 посіло третю сходинку в турнірній таблиці УПЛ, набравши 59 очок.
  • Команда Руслана Ротаня відкриватиме новий сезон поєдинками 2 кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Копенгагена (23/30 липня).
  • 2 серпня Полісся в 1 турі УПЛ зустрінеться з Чорноморцем (13:00).
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри