Український футбол
Скандальний футболіст може повернутися в київське «Динамо»

Минулого літа кияни позбулися гравця, чия поведінка не подобалася головному тренеру. Але вже цієї зими футболіст може знову повернутись до складу «біло-синіх».

На старті цього сезону головний тренер «Динамо» Мірча Луческу дав зрозуміти Жерсону Родрігешу, що він не зацікавлений в його послугах. Причиною невдоволення тренера стала неналежна поведінка футболіста збірної Люксембургу та його загальне ставлення до тренувань.

У результаті Жерсон на правах оренди поповнив «Труа», який за підсумками минулого сезону перейшов до французької Ліги 1. Але, як повідомляють місцеві ЗМІ, люксембуржець уже встиг посваритися з наставником команди Лораном Батлесом, якого не влаштовує загальна фізична форма нападника і той факт, що він з моменту приїзду до команди зміг забити лише один гол.

Тому в ході зимового вікна трансферів «Труа» має намір достроково перервати оренду Жерсона, який за умовами угоди, буде зобов’язаний повернутися до «Динамо».

Нагадаємо, що Родрігес став футболістом “біло-блакитних” у 2019 році, коли “Динамо” викупило його контракт у японського клубу “Джубіло Івата” за три мільйони євро.


стрічка новин