«Складно набирати людей в останній вагон»: Нємчанінов розказав, як функціонує Минай під час війни

Переглядів 1222
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Складно набирати людей в останній вагон»: Нємчанінов розказав, як функціонує Минай під час війни
Дмитро Немчанінов. Фото: УПЛ
Захисник закарпатського Минаю Дмитро Немчанінов оцінив передсезонну підготовку свого клубу та сказав, як виживають не багаті клуби у час війни.

В останньому турі Української Прем’єр-ліги Минай зіграв у нічию (1:1) проти львівського Руху. Ужгородська команда поступалася по ходу гри, але змогла досягнути для себе позитивного результату.

Нємчанінов розповів, як збиралася його команда та як вплинула війна га підготовку Миная. 

«У нас дуже багато молоді. Так, у Руху також її достатньо. Але вона разом працює не один рік. А у нас колектив зібрався влітку. Складно набирати людей в останній вагон. Часу на підготовку не було. Якби ця команда пройшла зимові збори, було б легше. Проте ми живемо у час війни з Росією – на даному етапі інші речі не такі важливі».

Також захисник «лисів» описав фінансову ситуацію в клубі та зазначив, чому Минай грає у прагматичний футбол.

«Бюджет нашого клубу далеко не найбільший. Ми не можемо запросити Піхальонка чи умовно Мудрика, які подаватимуть у голову, а нападник просто підставлятиметься. Це вміння – один має подавати, а інший – правильно стояти і замикати. На тренуваннях можна грати у який завгодно футбол. А в офіційних матчах ми б’ємося за результат. Можна вісім турів усіх вражати красою, але очок не набирати», — заявив Нємчанінов

Після 12-ти зіграних матчів Минай посідає 13-ту сходинку, маючи у своєму активі десять очок. Наступний матч підопічні Шарана проведуть проти харківського Металісту.