Втрачена перемога львів'ян: ФК Рух розписав мирову з Минаєм у принциповому західному дербі

Переглядів 446
ФК Рух - Минай
У матчі 13-го туру Української Прем'єр-ліги львівський футбольний клуб Рух приймав Минай з Ужгорода. У західному дербі команди сильнішого не виявили і зіграли в нічию 1:1.

Львівський Рух мав непогану серію в останніх матчах, проте мінімально поступився ФК Львів у минулому турі. Після програного дербі команда Кучука хотіла реабілітуватися і Минай, який має три поразки поспіль був ідеальним суперником для цього. Але ужгородці не хочуть вилітати і не будуть просто так віддавати очки львів'янам.

Гра розпочалася з жовтої картки гравцю Руха Роману. Таким символічний початок означав, що матч буде багатим на боротьбу та попередження. Так і сталося, адже було показано п'ять жовтих карток ще в першому таймі.

І рахунок було відкрито після фолу від гравця Минаю у своєму штрафному майданчику. Одинадцятиметровий вирішив виконати гравець Руха Климчук. Він реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. На 23-й хвилині Рух повів у рахунку.

Перший тайм так і закінчився, а команди пішли відпочивати за переваги Руха.

Друга половина гри розпочалася із домінування львівської команди. «Жовто-чорні» ударно розпочали перші 15 хвилин другого тайму, але не відзначилися у цей проміжок часу.

Проте на 64-й хвилині Минай зумів зрівняти рахунок. Фланговий півзахисник «лисів» відквитав перевагу в один м'яч. У команд залишалося ще досить багато часу, щоб вирішити, хто з них виявиться сильнішим.

Проте фінальний свисток зафіксував нічию у західному дербі 1:1.

Таким чином Рух посідає одинадцяте місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 12 очок, а Минай набрав десять пунктів та піднявся на 13 сходинку.