«Скрипник відчув, що мене можна випускати»: дебютант Ворскли дав оцінку роботі тренера в кризовий період

Переглядів 359
Дмитро Черниш. Фото: ФК Ворскла
Хавбек Ворскли Дмитро Черниш отримав шанс проявити себе в команді Віктора Скрипника. 18-річний футболіст до перерви встиг дебютувати у великому футболі.

Черниш в інтерв'ю Football.ua поділився спогадами про дебютний матч за першу команду Ворскли проти Вереса (2:2), в якому привіз пенальті, а голкіпер Павло Ісенко двічі парирував пенальті.

«Перед грою з Вересом дуже добре тренувався, все вдавалося. Напевно, Віктор Анатолійович теж відчув, що мене можна випустити. Дебют вийшов неоднозначний. Ніби непогано грав, але привіз пенальті на 90 хвилині. Хоча я не згоден із тим рішенням арбітра.

Тренери в інших клубах бувають такими, що підвищують голос. Скрипник собі такого не дозволяє. Від нього надходить такий спокій, дуже приємно в такій інтелігентній обстановці працювати. Багато уваги тактиці, підготовці до конкретного суперника. Хотів би працювати з ним якомога довше», – сказав Черниш.

18-річний Черниш після рестарту УПЛ провів дві гри за Ворсклу. Контракт молодого півзахисника діє до кінця сезону.

Ворскла з 20 очками в активі йде дев'ятою в турнірній таблиці УПЛ. 1 квітня команда Віктора Скрипника відновить сезон матчем проти Олександрії.