«Сьогодні я можу посидіти в компанії»: найкращий голеадор Кубку України-2015 порівняв себе з Мілевським

Переглядів 968
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
«Сьогодні я можу посидіти в компанії»: найкращий голеадор Кубку України-2015 порівняв себе з Мілевським
Антон Котляр. Фото: Google
Екс-гравець ряда українських команд Антон Котляр розповів про те, що зараз він не зловживає алколголем. Також вихованець Динамо провів паралель з Артемом Мілевським.

Вихованець київського Динамо Антон Котляр відповів на питання, чи продовжує він випивати.

«Зараз це не продовжується. Ситуація у Рівному стала для мене великим уроком. Сьогодні я можу посидіти в компанії, пограти у PlayStation. Зараз я часто граю, як Мілевський – не в футбол, а на приставці», – сказав Котляр в інтерв’ю «Українському футболу».

Також 30-річний екс-футболіст Вереса зазначив, де він себе бачить у майбутньому:

«Якщо в тренерській кар’єрі вдасться себе спробувати, то буде добре. В принципі, я готовий працювати в клубі на будь-якій посаді. Наприклад, адміністратором чи помічником. Хочеться залишатися у футболі, якому я присвятив усього себе. Проте зараз я займаюся іншими моментами, які приносять мені прибуток. І я не скаржуся на життя».

  • Котляр у різні часи захищав кольори київського Динамо, Олександрії, кам'янської Сталі, білоруського Нафтана, харківського Геліоса, Гірника-Спорт та черкаського ЛНЗ.
  • У сезоні 2014/2015 Котляр, граючи за Сталь, став найкращим голаедором Кубку України. Для цього Антону вистачило п’яти забитих м’ячів. Сталь тоді дійшла до 1/8 фіналу, де програла одеському Чорноморцю.