«Я собі дозволяв трохи більше, аніж можна. Хотілося розслабитися»: екс-гравець Динамо – про позафутбольне життя

Переглядів 1675
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
«Я собі дозволяв трохи більше, аніж можна. Хотілося розслабитися»: екс-гравець Динамо – про позафутбольне життя
Антон Котляр. Фото: Google
Антон Котляр, який у сезоні 2014/2015 став найкращим снайпером Кубку України, розповів про часи, коли він випивав та дозволяв собі ресторани.

Екс-півзахисник ряда українських команд Антон Котляр відповів на питання, чи правда, що протягом його кар’єри були періоди, коли він зловживав алкоголем.

«Так, бували моменти, коли я собі дозволяв трохи більше, аніж можна. Хотілося розслабитися, але все потрібно робити в міру. Якщо ти дієш не за правилами, то і футбол тебе б’є не за правилами», – сказав Котляр в інтерв’ю «Українському футболу».

Також 30-річний екс-футболіст Динамо зазначив, коли саме це бувало:

«Це я міг собі дозволити, коли був вже у Вересі в Другій лізі. Хоча я нічого не досяг у житті, але міг собі дозволити ресторани або щось типу того».

  • Котляр у різні часи захищав кольори київського Динамо, Олександрії, кам'янської Сталі, білоруського Нафтана, харківського Геліоса, Гірника-Спорт та черкаського ЛНЗ.
  • У сезоні 2014/2015 Котляр, граючи за Сталь, став найкращим голаедором Кубку України. Для цього Антону вистачило п’яти забитих м’ячів. Сталь тоді дійшла до 1/8 фіналу, де програла одеському Чорноморцю.