«Справжні американські гірки»: тренер Оболоні – про божевільну перестрілку з Олександрією

Переглядів 156
Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко підбив підсумки перенесеного матчу 15 туру УПЛ проти Олександрії (2:2), в якому «пивовари» примудрилися не програти.

Івашенко розповів, як Оболоні вдалося відібрати очки в Олександрії, яка в другому таймі зробила камбек, але не втримала переможний рахунок.

«Без перебільшення, готовий сценарій для Голлівуду, три пенальті і така драматична розв'язка. Справжні американські гірки. Не знаю, як для вболівальників, а для тренерів це була, як то кажуть, валідольна гра.

Якби ми перебували не в зоні вильоту, то не було б стільки помилок. На тренуваннях хлопці доводять, що можуть грати значно краще. А в поєдинках страх програти часто бере гору. Добре, що вдалося піти на перерву не пропустивши, хоча в Олександрії були моменти. Спасибі Федорівському, який зробив собі чудовий подарунок на день народження», – наводить слова Іващенка Sport.ua

Оболонь посідає 13 сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 20 очок.

22  квітня Оболонь зіграє наступний матч в УПЛ проти Металіста 1925 (15:30).