Супряга забиває – Динамо перемагає: «біло-сині» переграли в спарингу данський Вайле

Переглядів 1348
Владислав Супряга. Фото: Динамо
Динамо в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині провело п'ятий контрольний поєдинок. Спаринг-партнером виступив Вайле з другого дивізіону Данії.

Вайле, відомий українським вболівальникам за виступами українців Владлена Юрченка та Сергія Гриня, пропустив від Динамо по голу в кожному з таймів.

На 11-й хвилині відзначився нападник Владислав Супряга. Форвард киян забив в другому матчів поспіль.

📹 Відео голу Владислава Супряги у ворота Вайле дивіться в Telegram-каналі FanDay

На 81-й хвилині Олександр Яцик фірмовим пострілом з-за меж штрафного майданчика встановив підсумковий рахунок в зустрічі – 2:0.

📹 Відео голу Олександра Яцика у ворота Вайле дивіться в Telegram-каналі FanDay

Зауважимо, що Динамо виграло другий матч поспіль на зимових зборах До цього кияни провели чотири спаринги:

• Рапід – Динамо (4:0);
  • Марібор – Динамо (2:0);
  • Динамо – Аустрія Лустенау (2:2).
  • Динамо – Уніря Деж (5:1)

6 лютого Динамо проведе наступний спаринг проти Шкендії з Північної Македонії.