«Такі розмови зараз ведуться»: журналіст висловився стосовно того, що Ротань може поєднувати роботу в молодіжці і в Олександрії

Переглядів 229
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Такі розмови зараз ведуться»: журналіст висловився стосовно того, що Ротань може поєднувати роботу в молодіжці і в Олександрії
Руслан Ротань. Фото: Google
Руслан Ротань, який на даний момент є головним тренером молодіжної збірної України (U-21), може очолити Олександрію. Тобто молодий спеціаліст може одночасно працювати в двох командах.

Юрій Гура залишить посаду головного тренера Олександрії. Про це в ефірі передачі «ТаТоТаке» повідомив журналіст Михайло Співаковський, який також анонсував те, що олександрійську команду може очолити Руслан Ротань. 

У свою чергу, Руслан Ротань на даний момент є головним тренером збірної України (U-21), з якою він гратиме на чемпіонаті Європи 2023 року. Стосовно того, що Ротань може очолити Олександрію та з приводу потенційного поєднання роботи в молодіжній збірній України та в Олександрії висловився Співаковський. 

«Я не знаю, як це можна поєднати з тим, що Руслану Петровичу потрібно грати в фінальній частині чемпіонату Європи серед молодіжних команд. Але дійсно такі розмови зараз ведуться», – сказав журналіст в ефірі передачі «ТаТоТаке».  

Руслан Ротань з 2018 року є головним тренером молодіжної збірної України (U-21). До цього він працював асистентом головного тренера в донецькому Олімпіку. У якості футболіста Ротань грав за Дніпро, київське Динамо та празьку Славію.