«Тепер зрозуміло, навіщо Шахтарю потрібен VAR»: Ворскла розкритикувала суддівство в матчі з «гірниками»

Переглядів 7719
Шахтар - Ворскла. Фото: УПЛ
Полтавська Ворскла виступила із заявою, в якій натякнула на некваліфіковане суддівство у сьогоднішньому матчі УПЛ проти донецького Шахтаря.

Поєдинок 15-го туру чемпіонату України між Шахтарем та Ворсклою відбувся сьогодні на «Арені Львів» та завершився перемогою донецької команди (3:2).

На 86-й хвилині при рахунку 2:2 арбітр матчу Микола Балакін після перегляду відеоповтору призначив пенальті у ворота полтавців за гру рукою бразильського захисника Феліпе у власному штрафному майданчику. Хавбек Шахтаря Михайло Мудрик реалізував 11-метровий удар та приніс своїй команді перемогу.

Після матчу полтавський клуб випустив на своєму офіційному сайті заяву, в якій натякнув на несправедливість рішення судді.

«Тепер зрозуміло, навіщо Шахтарю потрібен VAR. Гра із цікавим сюжетом, у якій ворскляни точно заслужили поповнити свій очковий баланс, але, здається, у справу втрутилася «третя сила», –заявила Ворскла.

Шахтар зіграв 13 поєдинків, набрав 30 очок і пішов на зимову перерву на другому місці в українській Прем'єр-лізі, а у Ворскли залишилося в активі 18 залікових пунктів. Полтавці розташовуються на шостому рядку турнірної таблиці.