В Україні можуть запустити революційну футбольну програму: джерело розкрило ім’я ініціатора рішення

Переглядів 596
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
В Україні можуть запустити революційну футбольну програму: джерело розкрило ім’я ініціатора рішення
Ярослав Козик. Фото: ФК Рух
Відомий український журналіст та коментатор Віктор Вацко розповів, що в Україні можуть запустити футбольну програму, де розбиратимуть роботу суддів.

Журналіст Віктор Вацко розповів про те, що в Україні можуть запустити телевізійну футбольну програму, де розбиратимуться спірні суддівські рішення.

«Я знаю, що про такий проєкт зараз ходять розмови. Що цікаво ініціаторами створення виступають наші арбітри, точніше ідейним натхненником виступає Ярослав Козик», – розповів журналіст в етері програми «Вацко On Air».

Вацко розповів, що однією з проблем на шляху реалізації проєкту є відсутність єдиного телепулу.

«У нас єдиного пулу немає, бо права на трансляцію належать кожному з клубів. Хтось комусь свої передав, хтось сам по собі. Спільного знаменника немає.

Розбирати спірні футбольні моменти в телевізійному проєкті без картинки це не зовсім те, погодьтеся. Поки немає відповіді як з усіма можна домовитися».

Другою проблемою Вацко вважає те, що судді навряд будуть «плавити» один одного та навів приклад з головою комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі.

«Проблема полягає в корпоративній етиці. Хтось колись телебачення охрестив тераріумом однодумців. Так ось наше телебачення було готелем малесеньких мімішних кошенят порівняно зі справжні тераріумом однодумців, яким є український суддівський корпус.

Кожен, хто стежить за нашим футбол згадає випадки, коли Лучі у своїх розборах виправдовував надочевидні помилки арбітрів, яких йому потрібно було виправдити. Або навпаки прибивав неугодних – таке теж було».