Джерело: Павелко вивіз речі з кабінету в Будинку футболу – названо ім’я можливого нового куратора суддівства

Переглядів 2482
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
Джерело: Павелко вивіз речі з кабінету в Будинку футболу – названо ім’я можливого нового куратора суддівства
Андрій Павелко. Фото: УАФ
Відомий український журналіст та коментатор Віктор Вацко розповів, хто може стати новим куратором суддівства в Україні, замінивши Лучано Лучі після відходу голови УАФ Андрія Павелка.

Журналіст Віктор Вацко розповів, що президент УАФ Андрій Павелко вивіз свої речі з власного кабінету в Будинку футболу.

«Про що говорять в кулуарах українського футболу? У нас починає віяти вітер змін. Він віє вже настільки, що троє людей в різний період часу, незалежно один від одного дали мені одну інформацію: великий кормчий усія українського футболу вивіз свої речі з власного кабінету на п'ятому поверсі УАФ».

Як повідомив Вацко, претендентом на заміну Лучано Лучі на посаді куратора суддівства УАФ є арбітр Ярослав Козик.

«Головним претендентом на місце куратора суддівства УАФ є Козик. Це він був арбітром VAR на матчі Полісся Оболонь (2:0), пригадуєте пенальті на 90+4 хвилині з вилученням гравця Оболоні?».

Вацко звернув увагу на велику кількість матчів Полісся, які обслуговував Козик, де були призначені пенальті на користь житомирян.

«Він був головним арбітром на матчі Полісся – Ворскла (3:0), де теж був пенальті за рахунку 0:0. Він був арбітром на матчі Полісся з Металістом 1925 (2:0), де теж був пенальті за рахунку 1:1. Всі пенальті на користь Полісся», – сказав журналіст в ютуб-програмі «Вацко On Air». 

При цьому Вацко завпевнив, що це не є ознакою роботи клубу з арбітрами, просто самі судді бажають зарекомендувати себе перед власниками команд.

«Мені люди з кулуарів українського футболу сказали, що судді, яких хтось призначає, самі хочуть сподобатися керівництву клубів. Вони сподіваються, що це їм дасть якісь кар'єрні преференції».

  • Павелко перебуває під слідством із листопада 2022 року у справі про розкрадання коштів, призначених для будівництва заводу з виробництва штучних футбольних полів.
  • З початку лютого 2023 року Павелка, який нині перебуває в СІЗО, тимчасово зняли з посади у зв'язку з проведенням розслідування.
  • Лучі очолив комітет арбітрів УАФ у 2015 році, змінивши на посаді П'єрлуїджі Колліну.