«Ванату треба було показати другу жовту картку та видалити з поля»: Ступар оцінив суддівство в матчі Динамо

Переглядів 1377
Владислав Ванат. Фото: УПЛ
Колишній арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував дії рефері Дмитра Панчишина у вчорашньому матчі 12-го туру УПЛ між Динамо та Олександрією.

У другому таймі матчу Динамо та Олександрії (3:1) в штрафному майданчику гостів виникли два суперечливі епізоди.

На 70-й хвилині півзахисник киян Циганков впав у штрафному після того, як оборонець Олександрії відверто потягнув його за футболку. Але арбітр неочікувано показав жовту картку лідеру Динамо за симуляцію.

Через декілька хвилин нападник «біло-синіх» Ванат симулював фол, маючи вже одну жовту картку. Проте арбітр взагалі ніяк не відреагував на епізод. Ні пенальті, ні вилучення.

Колишній арбітр ФІФА Ступар в ексклюзивному інтерв’ю для FanDay.net оцінив рішення арбітра в цих двох епізодах. На його думку, Циганков не заслуговував на попередження, адже не симулював.

«Арбітр матчу Дмитро Панчишин визнав, що була симуляція з боку Циганкова. Але симуляція буває, коли футболісти падають уперед, «пірнають». А тут було явне порушення. Суддя перебував у комфортній позиції і мав усе бачити. Чому він ухвалив таке рішення – це треба в нього спитати».

Але у другому епізоді Динамо мало залишитися в меншості, саме так би вчинив Ступар на місці головного арбітра матчу.

«Ванат отримав жовту картку на 71-й хвилині, а вже за чотири хвилини у боротьбі з Цуріковим симулював. Саме в цьому епізоді гравець «пірнав». Ванату треба було показати другу жовту картку та видалити з поля. Дві грубі помилки в одному матчі», — зявив Ступар в інтерв’ю для FanDay.net.

Нагадаємо, що після десяти зіграних турів Динамо посідає п’яту сходинку, маючи у своєму активі 19 пунктів. Олександрія займає четверте місце з 20 очками.