«Вболівальники киян мають радіти, що Бражко потрапив у Зорю»: Смоловий назвав майбутню заміну Сидорчуку

Переглядів 1496
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Вболівальники киян мають радіти, що Бражко потрапив у Зорю»: Смоловий назвав майбутню заміну Сидорчуку
Володимир Бражко. Фото: ФК Зоря
Експерт Михайло Смоловий відзначив дії молодого півзахисника Динамо Володимира Бражка, який на правах оренди виступає за Зорю. Блогер вважає, що саме цей гравець замінить капітана киян в майбутньому.

Експерт Смоловий вважає, що Зоря грає у більш вертикальніший футбол ніж Динамо, тому Бражко поки не виконує весь функціонал Сидорчука. 

«Констатуємо: Бражко є найбільш адекватною потенційною заміною Сидорчуку з доступної вибірки.

Ось прям сьогодні Володимир замінити капітана не зможе, бо лише зрідка дотичний до його повного функціоналу. Оскільки Зоря грає суттєво вертикальніше за Динамо, то Володимир часто виконує «віддай та спостерігай», доки Чурко та Булеца або не створять момент, або не втратять м’яч.»

Також Смоловий зазначив, що вболівальники Динамо повинні радіти, що Бражко виступає у Зорі під керівництвом Ван Леувена. 

«В Динамо Бражку доведеться частіше грати в зонах, де він не контактує з м’ячем в Зорі. Відповідно не отримує необхідного досвіду, щоб вже пізніше в Динамо штурмувати автобуси. Але вболівальники киян мають радіти, що Вова потрапив в Зорю до Патріка», — написав Смоловий.

Цього сезону Бражко відіграв 15 матчів за луганську Зорю, у яких відзначився двома голами. Оренда угода з луганцями розрахована до кінця червня 2024 року.