Веде перемовини з Суркісом? Папшун, який цікавий київському Динамо, відмовив польському клубу

Переглядів 3237
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
Веде перемовини з Суркісом? Папшун, який цікавий київському Динамо, відмовив польському клубу
Марек Папшун. Фото: Ракув
Творець чемпіонського Ракува Марек Папшун, яким цікавилися донецький Шахтар та київське Динамо, відмовив польському клубу стати головним тренером їхньої команди.

За даними ЗМІ, польський тренер Марек Папшун, на якого претендує київське Динамо, отримав пропозицію очолити краківську Віслу, команду, яка виступає у другому дивізіоні Польщі. Інформацію про це розкрив журналіст Шимон Піорек.

Згідно з цим джерелом, керівництво Вісли висловило серйозне невдоволення результатами своєї команди, особливо в контексті завдання про вихід до Екстракласу (команда посідає 8-е місце після 14 турів) та зв'язалося з Мареком Папшуном, запропонувавши негайне підписання контракту. Проте 49-річний фахівець чемно відмовив.

Марек Папшун, який минулого сезону очолював Ракув і привів його до чемпіонства в Польщі, залишив клуб після цього досягнення. Потім його ім'я було пов'язане із можливим призначенням головним тренером збірної Польщі, але це призначення так і не відбулося. Чутки також ходили про те, що Динамо та Шахтар виявляли інтерес до цього тренера.

  • Папшун тренував Раку з 2016 по 2023 року. Він привів команду з Ченстохови до першого чемпіонства в її більш ніж столітній історії.
  • В Ракуві під керівництвом 49-річного фахівця спрогресував український півзахисник Владислав Кочергін, який став одним з лідерів команди.
  • Раніше польського фахівця сватали в Олімпіакос (Греція) та Маккабі Т-А (Ізраїль).  Окрім Ракува, Папшун працював у скромних Долькані, Торгувеку, Доманках, Легіоновії та Мірі.