Верес не взяв реванш у Ворскли за поразку у першому колі УПЛ: дубль Мякушка залишив рівнян без очок

Переглядів 421
Ворскла - Верес. Фото: УПЛ
У матчі 19-го туру Української Прем'єр-ліги полтавська Ворскла приймала в себе вдома рівненський Верес. Поєдинок між цими командами завершився перемогою господарів із рахунком 2:1.
  • Гра першого кола між Ворсклою та Вересом закінчилася з рахунком 2:1 на користь тоді ще підопічних Скрипника, забивали Юрченко та Кучеров (автогол) за Ворсклу і Станіслав Шарай – за Верес.

Сьогодні, 2 березня, відбувся матч в рамках чемпіонату України між Ворсклою та Вересом, які не змогли набрати очок в першій грі після зимової паузи.

Моменти в цьому матчі почали з'являтися вже ближче до перерви. Спочатку Ворскла провела швидку контратаку. Сіссоко навісив з лівого флангу, Скляр пробив злету, а Когут у падінні відбив удар.

Потім Верес відповів ударом в стійку, а вже за декілька хвилин зумів вийти вперед. Мрвальєвич в один дотик замкнув передачу з кута штрафного майданчика.

Відпочивати команди пішли за переваги рівнян.

Полтавський клуб зумів швидко зрівняти рахунок. Шикарно на відскоку зіграв Мякушко, він злету пробив у дальню дев'ятку після подачі Пердути.

Ворскла зуміла забити вдруге та здійснити камбек. Мякушко відзначився вдруге після сумбуру в штрафному майданчику Вереса.

▶️Переглянути голи у матчі Ворскла - Верес можна в телеграм-каналі FanDay

Українська Прем'єр-ліга, 19-й тур

Ворскла - Верес - 2:1

Голи: Мякушко, 48, 81 - Мрвальєвич, 41

• Ворскла з 26-ма очками в активі посідає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • В наступному турі полтавці зустрінуться із Чорноморцем. Матч відбудеться 9 березня о 13:00.
  • Після 18-ти зіграних поєдинків в УПЛ Верес іде на передостанньому, 15-му місці, набравши 12 залікових пунктів.
  • Рівненська команда прийматиме київське Динамо 7 березня. Гра розпочнеться о 18:00.