Верес продовжив свою безвиграшну серію в УПЛ: підопічні Вірта втратили перемогу над Минаєм

Переглядів 1864
Верес в домашньому поєдинку 22 туру УПЛ поділив очки в поєдинку проти Миная. Гра, яка проходила у Рівному, завершилася з рахунком 1:1.

Головні події у цій зустрічі припали на другу 45-хвилинку. Команди обмінялися влучними ударами Андрія Блізніченка та Єгора Твердохліба на 55-й та 60-й хвилинах відповідно.

В час, що залишився обидві команди мали досить пристойні моменти, аби покласти три очки до своєї скарбнички, але у завершальній стадії не вистачило влучності.

Фінальний свисток зафіксував нічийний результат – 1:1. Верес не перемагає в УПЛ у 11 матчах поспіль: вісім нічиїх та три поразки.

Верес після 22 зіграних матчі набрав 21 бал та піднявся з небезпечної зони в турнірній таблиці. Минай з 22 заліковими пунктами перебуває на десятій сходинці.

В наступному турі Верес прийматиме вдома ФК Львів (28 квітня), а Минай чекатиме в гості на Металіст 1925 (29 квітня).