Верес знищив Металург З та залишився в УПЛ: феєрія голів та вилучення в потенціально прощальному матчі Вірта

Переглядів 3917
Верес – Металург. Фото: УПЛ
Верес дуже впевнено переміг запорізький Металург у вирішальному матчі плей-оф УПЛ та залишився у Прем'єр-лізі. Команда Юрія Вірта забила шість голів.

Сьогодні, у середу 14 червня, у другому матчі плей-оф УПЛ, зустрілися Верес та Металург З. Перший матч закінчився перемогою запорізької команди з рахунком 1:0.

В матчі сьогоднішньому рівняни дуже впевнено взяли реванш вигравши з розгромним рахунком 6:1 та залишившись у Прем'єр-лізі.

Гра почалася з трьох голів у перші 28 хвилин: спочатку Дмитро Крапівний забив автогол, а Денис Балан та Роман Гагун швидко оформили ще два м'ячі.

Відео голів можна подивитися за посиланням

Після цього сталося вилучення у складі Металурга – Богдан Сокол підставив свою команду.

У другому таймі Денис Балан зробив рахунок 4:0, а дубль Миколи Гайдичука довів матч до рахунку 6:0. В самому кінці гри Металург забив один м'яч силами Богдана Могильного.

• До сьогоднішнього матчу суперники зустрічалися між собою лише один раз Верес – 10 червня у першому матчі плей-оф УПЛ. Тоді Металург переграв рівнян з рахунком 1:0.
  • Безвиграшна гостьова серія запорізької команди триває вже 19 ігор, а безгольова серія на виїзді – шість матчів.
  • Цей матч був вирішальним у долі наставника Вереса Юрія Вірта.