Вернидуб пояснив провал Зорі у нинішньому сезоні: що сказав тренер лідера УПЛ

Переглядів 560
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Вернидуб пояснив провал Зорі у нинішньому сезоні: що сказав тренер лідера УПЛ
Групове фото Зорі. Фото: Google
Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб пояснив провальні результати своєї колишньої команди, Зорі з Луганська, на внутрішній та європейській арені занадто частою зміною тренерів.

Юрій Вернидуб очолював Зорю вісім сезонів. І саме після його відходу з луганського клубу в ньому розпочалась справжня чехорда зі змінами головних тренерів.

Лише в поточному сезоні Зорю вже тренувало три керманичі. І саме така непостійність на думку Вернидуба і є головною проблемою луганського клубу, який провалив першу половину чемпіонату, фінішувавши далеко за межами зони єврокубків.

«Щоб знати точну причину, потрібно знаходитись всередині команди. Я думаю, на Зорі позначився відхід футболістів у літнє трансферне вікно і часта зміна тренерів. Спочатку пішов ван Леувен, а Лалатович і Кривцов пропрацювали з командою зовсім мало». 

Але ситуація не є критичною і її можна виправити. Тим паче, що всі передумови для цього в Зорі є, впевневнений Вернидуб.

«На мою думку, треба дати тренеру більше часу, адже підбір футболістів у Зорі непоганий – всі амбітні, швидкі, технічні. 

Зараз команду тренує Юрій Григорович Коваль, з яким ми раніше працювали разом. Треба, щоб керівництво Зорі дало йому якомога більше часу для роботи. Я його добре знаю і можу точно сказати, що Юрій Григорович стабілізує команду і налагодить гру», –  розповів Юрій Вернидуб в інтерв'ю «Українському футболу».

  • Зоря завершила першу половину сезону в українській Прем’єр-лізі на дуже незвичному для себе місці в турнірній таблиці – 14-му.
  • 2024 ігровий рік луганська команда розпочне матчем проти полтавської Ворскли.
  • Кривбас святкував Новий рік в ролі лідера української Прем'єр-ліги. Криворіжці мають 34 очки в доробку. У Дніпра-1 стільки ж пунктів, але гірша очна статистика – команда Юрія Вернидуба переграла хлопців Юрія Максимова в 12-му турі (3:0).
  • Першим матчем в 2024 році для Кривбаса стане гра проти ЛНЗ. Точні дати та час всіх поєдинків 18-го туру УПЛ буде визначено пізніше. Базова дата – 24 лютого.
  • Юрій Вернидуб очолив Кривбас у червні 2021 року, повернувшись на батьківщину з молдавського Шерифа.
  • Окрім Кривбаса та Шерифа фахівець також тренував білоруський Шахтар із Солігорська та луганську Зорю