«Відчуваю позитивні емоції»: новачок Руха висловився про дебют в УПЛ


Вчора, 8 березня, львівський Рух здолав мінімально Інгулець в рамках 20-го туру чемпіонату України завдяки голу в кінцівці матчу.
Зимовий новачок Руха висловився про першу перемогу команди в 2025 році.
«Відчуваю позитивні емоції, адже команда здобула важливу перемогу. Я дуже радий, що дебютував, і чудово, що Рух здобув три очка. Звісно, хочеться перемагати та грати якомога більше. Ми намагались забити швидкий гол в першому таймі та загалом багато атакували, але не змогли виконати тренерські установки. В другій половині гри ми стали діяти впевненіше і однією з причин цього була підтримка наших вболівальників.
Сподобалась атмосфера на трибунах. В моменти таких емоційних перемог хочеться, щоб трибуни були заповнені й розділяли з командою цю радість. Але всі ми розуміємо, що в Україні, на жаль, триває війна і є обмеження на кількість глядачів. Тож хочу присвятити цю перемогу всім нашим вболівальникам – дякую за підтримку», – сказав Алмазбеков сайту Руха.
- Рух має у своєму активі 26 балів та займає восьму сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
- 15 березня Рух зіграє наступний матч в УПЛ проти Ворскли (18:00).