«Вилучення змінило плани Ворскли»: Долганський підсумував нічию з Рухом на жахливому полі

Переглядів 117
Сергій Долганський. Фото: ФК Ворскла
Головний тренер Ворскли Сергій Долганський підбив підсумки матчу шостого туру УПЛ проти Руха (0:0), який вчора проходив в Полтаві.

Долганський після матчу з Рухом оцінив дії футболістів Ворскли, які більшість ігрового часу провели в меншості.

«У першому таймі у рівних складах ми грали добре, особливо після 15-20-ї хвилини. Було видно, що ми ось-ось повинні забити гол. Ми були більш наполегливими, більше хотіли, були більш зарядженими й у нас все виходило. Вилучення змінило наші плани, ми стали грати компактніше, від оборони, шукати свої шанси в атаці.

На гру повпливала якість газону. Про якийсь темп тут важко говорити, в основному були довгі передачі та боротьба. Конструктиву було досить мало. Чи ведуться роботи по газону? Не можу відповісти», – розповів Долганський. в ефірі UPL.TV.

• Ворскла займає восьме місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши вісім очок у п'яти матчах.
  • 18 вересня Ворскла зіграє перенесений матч четвертого туру УПЛ проти Динамо.