«Вони позиціонують себе вище за закон»: Палкін розповів про судовий розгляд проти ФІФА

Переглядів 194
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Вони позиціонують себе вище за закон»: Палкін розповів про судовий розгляд проти ФІФА
Сергій Палкін. Фото: ФК Шахтар
Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін прокоментував судові розгляди з ФІФА через правило, згідно з яким легіонери українських клубів отримали право припиняти свої контракти.

Після початку повномасштабної війни у нашій країні ФІФА ухвалила рішення, згідно з яким легіонери українських клубів отримали можливість в односторонньому порядку зупиняти дію своїх угод.

Найбільше від нововведення постраждав донецький Шахтар, збитки якого становили 50 мільйонів євро. «Гірники» подали апеляцію на рішення ФІФА до Спортивного арбітражного суду в Лозанні (CAS), проте інстанція залишила рішення чинним.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін розкритикував правило ФІФА в інтерв'ю сайту SportsProMedia.

«Ми вважаємо, що в цьому випадку ми на 100 відсотків маємо рацію. ФІФА ухвалила це правило без будь-якої оцінки ситуації та без консультації з основними зацікавленими сторонами.

ФІФА забрала всіх наших іноземних гравців та не захистила нас від усіх боргів. Це безглузда ситуація, яка призводить до банкрутства українських клубів», – сказав Палкін.

Палкін також розповів, що чекає на Шахтар у майбутньому, якщо правило ФІФА не буде переглянуто.

«ФІФА позиціонує себе вище за закон. Нам треба змінити це. Не лише для Шахтаря та українських клубів, а й для всіх клубів у світі.

Якщо ФІФА продовжить вбивати нас, ми зазнаємо великих втрат. Я не знаю, як подолати їх. Не знаю, яке на нас чекає майбутнє», – зазначив Палкін.

Зазначимо, що правилом ФІФА скористалися практично всі легіонери, які виступали за "Шахтар" у першій частині минулого сезону.

Палкін заявив, що якщо ФІФА не скасує правило, втрати донецького клубу наступного сезону можуть сягнути 70 мільйонів євро.