Ворскла на останніх хвилинах вирвала перемогу у Чорноморця: безвиграшна серія Григорчука триває

Переглядів 535
Ворскла –Чорноморець. Фото: УПЛ
Ворскла та Чорноморець зустрічалися між собою в матчі шостого туру УПЛ. Гра на стадіоні «Минай» завершилася другою перемогою команди Віктора Скрипника поспіль.

Підопічні Віктора Скрипника після перемоги над Інгульцем (1:0) минулого тижня приїхали на Закарпаття за другою звитягою поспіль, натомість Чорноморець прагнув реабілітуватися за прикру поразку від Олександрії (1:2).

У першому таймі команди могли піти на перерву за рахунку 1:0 на користь Ворскли, але арбітр скасував гол Таулянта Сефері, в якого зафіксували офсайд.

На початку другого тайму обидві команди потішили вболівальниками забитими голами: спочатку капітан Ворскли Володимир Чеснаков відкрив рахунок після помилки на виході Данила Варакути, а вже кілька хвилин Чорноморець відповів своїм голом у виконанні Івана Бобка.

У час, що залишився, команди намагалися схилити шальки терезів на свою користь, але під кінець матчу пощастило відзначитися Ворсклі – Сефері з розвороту завдав удару по воротах Чорноморця, але рикошет від гравця команди суперника допоміг албанцю оформити дебютний гол в УПЛ.

Заключні секунди поєдинку Чорноморець догравав в меншості через вилучення Сергія Кравченка, який заробив другу жовту за зрив потенційної контратаки суперника. Фінальний свисток зафіксував перемогу Ворскли з рахунком 2:1.

Ворскла після шести зіграних поєдинків набрала сім очок, а Чорноморець з двома балами йде останнім в турнірній таблиці УПЛ.

Наступного туру Ворскла зіграє проти Металіста (14 жовтня), а днем раніше Чорноморець проведе свій матч з Кривбасом.