Ворскла вирвала перемогу над Чорноморцем завдяки голу Сефері: одесити вперше програли у 2023 році

Переглядів 505
Чорноморець та Ворскла зустрілися в очному поєдинку 21 туру УПЛ. Матч в Одесі завершився мінімальною перемогою гостей з рахунком 1:0.

Чорноморець підходив до матчу з Ворсклою з безпрограшною серією, яка налічувала п'ять поєдинків. Ворскла, в свою чергу, лише минулого тижня виграла свій перший матч у 2023 році в Інгульця (1:0).

В першому таймі команди обмінялися небезпечними моментами: спочатку Олійник поцілив у поперечку воріт Чорноморця, на що одесити відповіли моментом ударом Путрі після навісу Бадібанги.

В другому таймі найбільше пощастило Ворсклі. На 85-й хвилині Сефері увійшов до карного майданчика Чорноморця, знайшов можливість для удару та відзначився голом, який приніс Ворсклі другу перемогу в УПЛ поспіль.

В наступному турі Чорноморець зіграє проти Кривбасу (23 квітня), а Ворскла днем раніше прийматиме в Полтаві Металіст.