«Я приїхав, щоб підтримати Україну»: тренер команди УПЛ зробив щире зізнання

Переглядів 811
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Я приїхав, щоб підтримати Україну»: тренер команди УПЛ зробив щире зізнання
Едмар. Фото: Металіст 1925
Едмар, який є виконувачем обов'язків головного тренера харківського Металіста 1925, розповів про своє ставлення до України. Наставник харків'ян сказав, що він хоче підтримати Україну.

Виконувач обов'язків головного тренера Металіста 1925 Едмар розповів, чому він приїхав працювати до України у складний час.

«Якщо чесно, то зрозуміло, що я, як і всі, ще такого не переживав раніше. Такий досвід у мене вперше. З іншого боку, я приїхав, щоб підтримати Україну. Я не можу воювати, я не вмію цього робити, ніколи не тримав у руках автомат. Але я міг підтримати у футболі країну, яка дала мені все, що я маю у житті», – сказав Едмар в інтерв’ю клубній прес-службі Металіста 1925. 

Також коуч харківської команди висловився про свою родину.

«Звідси моя дружина, тут народилися мої діти. Коли відбуваються атаки, під час перебування в укриттях під час повітряних тривог у мене є неприємні відчуття. Але чесно, мені вже не страшно. Я впевнений, що перемога буде за нами, це 100%. Коли ти правильно чиниш у житті, думаю, тоді все змінюється на краще у житті», – додав Едмар.

Після першої частини сезону харківський Металіст 1925 з 18 очками в активі знаходиться на сьомому місці в турнірній таблиці чемпіонату України.