«Як спорт може бути поза політикою?»: Вернидуб згадав період своєї тренерської роботи в білорусі та Тирасполі

Переглядів 2264
Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«Як спорт може бути поза політикою?»: Вернидуб згадав період своєї тренерської роботи в білорусі та Тирасполі
Юрій Вернидуб. Фото: Кривбас
Головний тренер криворізького Кривбасу Юрій Верниду висловився щодо своєї роботи в білорусі та Тирасполі. Також наставник розповів чи вважає, що спорт поза політикою.

Тренер Кривбасу Юрій Вернидуб, вважає, що спорт не поза політикою, а тісно з нею пов’язаний.

«По-перше, з висловами про те, що спорт поза політикою, не згоден повністю. Я і раніше про це казав - як може бути спорт поза політикою? Візьміть збірну України - вона когось обіграла. Це політичний момент? Політичний. Як може футболіст після 2014 року їхати заробляти гроші в росію.

Також Вернидуб згадав період своєї тренерської роботи в білорусі та в Молдові. Нагадаємо, що наставник тренував Шахтар Солігорськ та Шериф.

«Так, я їздив у білорусь. Але у 2019 році, коли я там був, білорусь була в гарних відносинах з Україною. Так, був лукашенко, але все одно там було спокійно, стосунки з Україною спокійні. Я не вважав, що це наші вороги. Зараз да - так сталось.

Те ж саме Тирасполь - так, це Придністров'я. Але я приїхав туди, поспілкувався з президентом клубу, з генеральним директором. Команда Тирасполя - з Придністров'я, але виступає в чемпіонаті Молдови. І я завжди казав, що Тирасполь, на мій погляд, це Молдова. Не може бути інакше - він як був Молдовою, так і є нею», - сказав Вернидуб в інтерв'ю «Брутальному футболу».

На даний момент Кривбас займає сьоме місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 21 очко. Контракт наставника із Кривбасом чинний до червня 2025 року.