Ярмоленко поставив крапку у пенальті Шахтаря: легенда Динамо відповів, чи правильне рішення прийняв суддя

Переглядів 64308
20 голосів
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо
Легендарний вінгер київського Динамо Андрій Ярмоленко висловився щодо епізоду з призначенням пенальті на користь Шахтаря у матчі 28-го туру УПЛ.

У суботу, 11 квітня, Шахтар завдяки голу з пенальті переміг Динамо та став чемпіоном України у сезоні 2023/24. Єдиний м'яч з 11-метрової позначки забив Георгій Судаков.

Відео моменту з пенальті у матчі Шахтар Динамо

Легенда київського клубу Андрій Ярмоленко, який вийшов на поле у другому таймі, вважає, що у ворота біло-синіх поставили сумнівний пенальті.

«У першому таймі була абсолютно рівна гра. Щодо пенальті, то я не впевнений, що він був. Поки що не переглядав момент, але Вівчаренко сказав, що м'яч спочатку влучив йому в груди, а потім в руку.

Згідно з сучасними трактуваннями правил, це не пенальті. Але цей момент треба передивитись», – наводить слова Андрія офіційний сайт Динамо.

• Ярмоленко цього сезону провів 16 матчів: вісім голів, чотири результативні передачі.
  • Динамо займає другу сходинку в турнірній таблиці, зберігаючи у своєму активі 63 залікові пункти.
  • Наступний матч УПЛ кияни проведуть 19 травня проти Кривбасу. Початок гри о 15:30.