Ярмоленко знову забив в УПЛ: скільки м'ячів залишилося легенді Динамо до рекорду Шацьких

Переглядів 138
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
Ярмоленко знову забив в УПЛ: скільки м'ячів залишилося легенді Динамо до рекорду Шацьких
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо
Фланговий півзахисник київського Динамо Андрій Ярмоленко забив у ворота Колоса (Ковалівка) в 28-му турі УПЛ. Цей гол став для нього 122-м у чемпіонатах України.

Вінгер Динамо Андрій Ярмоленко на 13-й хвилині реалізував пенальті у ворота Колоса в 28-му турі УПЛ. Цей м'яч став 122-м результативним ударом сьомого номера київського клубу в чемпіонатах України.

Наразі Ярмоленко посідає загальне третє місце в списку найкращих бомбардирів в історії чемпіонатів України. Його випереджають два легендарних форварда Динамо – Сергій Ребров (123 голи) і узбекистанець Максим Шацьких (124 м'ячі), який також виступав за столичний Арсенал і ужгородську Говерлу.

Після першого тайму поєдинку команда Ігоря Костюка веде у підопічних Руслана Костишина з рахунком 2:0.

  • У поточному сезоні 36-річний Ярмоленко провів 33 матчі за Динамо у всіх турнірах. Він дебютував за столичний гранд в 2008 році, виступав за нього до 2017 року, а в 2023 році повернувся в команду після періоду за кордоном.
  • На його рахунку 11 забитих м'ячів (дев'ять в чемпіонаті, один в Кубку України і один в Лізі конференцій).
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри