Ярмоленку не сподобалося: відео моменту, коли Буяльський перервав розмову вінгера Динамо з Мілевським

Переглядів 15363
4 голоси
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо
На матчі 19-го туру чемпіонату України між київським Динамо та одеським Чорноморцем відбулася зіркова розмова між Андрієм Ярмоленком, Віталієм Буяльським та Артемом Мілевським.

Нещодавно, 2 березня, відбувся матч 19-го туру УПЛ між командами Динамо Київ та Чорноморець. Зустріч завершилась із рахунком 1:0 на користь столичного клубу.

На матчі був присутній колишній футболіст біло-синіх Артем Мілевський, який провів розмову із травмованим зірковим гравцем підопічних Олександра Шовковського – Андрієм Ярмоленком.

Розмову перервав Віталій Буяльський, який, на жаль, не потрапив у заявку команди на поєдинок через проблеми з гомілковостопним суглобом правої ноги. Відзначимо, що поки Ярмоленко спілкувався із Мілевським, Андрій посміхався, але коли підійшов його травмований партнер, то вираз обличчя вінгера змінився.

▶️Переглянути відео, в якому спілкуються Мілевський, Ярмоленко та Буяльський можна за ПОСИЛАННЯМ

• Нагадаємо, що цього сезону Віталій Буяльський провів 14 матчів в УПЛ за Динамо, відзначившись сімома забитими м'ячами та п’ятьма асистами.
  • Андрій Ярмоленко зіграв за киян у 2023 році дев'ять матчів в усіх офіційних турнірах: чотири голи, одна результативна передача.
  • За київський гранд Мілевський виступав із 2003 по 2013 роки (276 матчів, 88 голів, 54 результативні передачі). Артем офіційно оголосив про завершення футбольної кар'єри у вересні 2021 року.