«Є всі підстави»: джерело повідомило про те, хто тренуватиме Динамо в наступному сезоні

Переглядів 28018
Дмитро Котков
Дмитро Котков
10 голосів
«Є всі підстави»: джерело повідомило про те, хто тренуватиме Динамо в наступному сезоні
Мірча Луческу на базі Динамо. Фото: Динамо
Київське Динамо в наступному сезоні очолюватиме румунський наставник Мірча Луческу. Досвідчений спеціаліст налаштований допрацювати свій контракт.

Мірча Луческу наразі відсутній на тренерській лаві Динамо через операцію, а команду тимчасово очолює Олександр Шовковський. Проте, румун налаштований повернутись до роботи перед стартом наступної кампанії. Про це повідомляє «Динамо Киев Inside».

Також джерело зазначає, що Містер має на меті допрацювати рік свого контракту з динамівцями:

«Вважаємо, є всі підстави вважати, що в наступний сезон Динамо вступає з Мірчею Луческу. Румун твердо налаштований допрацювати рік контракту, що залишився».

Зазначимо, що 24 травня київське Динамо в рамках 28 туру УПЛ виграло на виїзді у ковалівського Колоса з впевненим рахунком 3:0. Вперше за довгий час за динамівців зіграли футболісти, які відновилися від травм. Маються на увазі воротар Георгій Бущан, який не пропустив, та Микола Шапаренко, який вийшов на заміну та асистував Назару Волошину.

Динамо в цьому сезоні може посісти четверту позицію в УПЛ та зіграти в Лізі конференцій. Зараз, за два тури до фінішу сезону, відставання киян від третьої Зорі складає п'ять очок.