Маркевич, Дулуб та Мороз: Карпати розглядають нові варіанти головного тренера

Переглядів 31615
Дмитро Котков
Дмитро Котков
2 голоси
Маркевич, Дулуб та Мороз: Карпати розглядають нові варіанти головного тренера
Остап Маркевич. Фото: Google
Остап Маркевич, Олег Дулуб та Юрій Мороз є кандидатами на те, щоб очолити львівські Карпати після відставки Андрія Тлумака, який повідомив про своє рішення залишити посаду наставника галицької команди.

Вчора стало відомо, що Андрій Тлумак провів розмову з футболістами Карпат та повідомив про своє рішення залишити посаду головного тренера львівської команди через невиконання завдання – виходу в УПЛ. До слова, Тлумак є одним із засновників оновленого клубу, тому його відхід із Карпат навряд чи розглядатиметься. Не виключено, що фахівець зосередиться на роботі директора з футболу чи спортивного директора галичан.

За інформацією видання Sport Arena, у Карпатах поки що розглядають трьох фахівців на посаду головного тренера. Йдеться про екс-наставника Маріуполя Остапа Маркевича (про інтерес до якого з боку українських клубів, у тому числі Карпат, повідомлялося раніше), колишнього головного тренера Львова Олега Дулуба, та Юрія Мороза, попереднім клубом якого був одеський Чорноморець.

За тур до фінішу Першої ліги Карпати з 17 очками йдуть на п’ятій позиції у турнірній таблиці «Чемпіонського раунду». У львів'ян майже немає шансів на те, щоб посісти бажану четверту сходинку. В заключному турі галицька команда зустрінеться з одним із лідерів київською Оболонню, а головний конкурент зелено-білих Металург (Запоріжжя), у якого 20 балів у активі, зіграє з аутсайдером тернопільською Нивою.