«З ним я міг говорити на «ти»: помічник Фонсеки та Каштру порівняв колишніх португальських тренерів Шахтаря

Переглядів 403
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«З ним я міг говорити на «ти»: помічник Фонсеки та Каштру порівняв колишніх португальських тренерів Шахтаря
Луїш Каштру. Фото: ФК Шахтар
Макс Нагорський відомий усім українським уболівальникам як головний зв'язковий між бразильськими легіонерами в Шахтарі та українськими глядачами. Він порівняв Паулу Фонсеку та Луїша Каштру.

Нагорський в ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net розповів, що поєднує двох колишніх португальських спеціалістів, які працювали в донецькому Шахтарі. 

«Про різний підхід до роботи я вже говорив. Але що поєднує цих двох фахівців це, мабуть, португальська футбольна школа. Величезна увага до тактичних дій, деталей, яскравий атакувальний футбол та дуже зрозуміла передача інформації гравцям».

Нагорський також назвав головні відмінності Каштру та Фонсеки.

«У людських якостях, гадаю, велику роль відігравала різниця у віці. Наприклад, з Луїшем я не міг дозволити собі говорити на «ти», тоді, коли Паулу сам для простоти спілкування після кількох місяців спільної роботи запропонував мені перейти на менш офіційну мову», — заявив Нагорський в інтерв'ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що Фонсека почав очолювати Шахтар з сезону 2016/17. За цей час португалець встиг завоювати сім трофеїв та вивести «гірників» в 1/8 Ліги чемпіонів.

А Каштру приєднався до Шахтаря в сезоні 2019/20 і працював до 2021 року. За цей час він завоював лише один трофей.