«З першої хвилини видно, що суддя хоче допомогти Шахтарю»: Бартулович відреагував на поразку Зорі з червоною

Переглядів 1324
Младен Бартулович. Фото: ФК Зоря
Асистент головного тренера Зорі Младлен Бартулович прокоментував поразку своєї команди від Шахтаря в матчі УПЛ. Спеціаліст відкрито звинуватив арбітрів.

У четвер, 18 квітня, Зоря програла Шахтарю з рахунком 1:3 у перенесеному матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги.

В складі луганської команди у другому таймі відбулося вилучення, коли захисник Жордан отримав другу жовту картку.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Асистент головного тренера Зорі Младлен Бартулович прокоментував епізод з вилученням та звинуватив суддю в прихильності Шахтарю.

«Я не бачив цей момент. Мені цікаво, коли судді підуть на детектор брехні. Всі говорять про це, а відповідей нема. Панчишин судив наш матч з Дніпром-1 (2:2), а через три дні знову нас судить.

Нема інших суддів? Багато питань – немає відповідей. Окей, немає проблем. Працюємо далі. З першої хвилини було видно, що суддя хоче допомогти Шахтарю. Це хороша команда, хороші футболісти. Легко грати, коли є така допомога», – сказав спеціаліст для YouTube-каналу Football Hub.

• Після цього матчу Зоря посідає 10-те місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 26 очок та гру в запасі.
  • В наступному поєдинку 22 квітня підопічні Юрія Коваля знову зустрінуться з Шахтарем.