«Залізна завіса»: журналіст розповів про відносини між Скрипником та керівництвом Ворскли

Переглядів 914
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
«Залізна завіса»: журналіст розповів про відносини між Скрипником та керівництвом Ворскли
Віктор Скрипник. Фото: Google
У Ворсклі непроста ситуація. Між тренерським штабом та керівництвом клубу немає контакту. Про це повідомив в рамках ютуб-передачі «ТаТоТаке» журналіст Михайло Співаковський.

Журналіст Михайло Співаковський у передачі «ТаТоТаке» сказав, що у головного тренера Ворскли Віктора Скрипника та його штабу немає контакту з керівництвом клубу, а саме з почесним президентом полтавчан Костянтином Жеваго та віце-президентом Олегом Лисаком.

«У Ворсклі зараз ситуація - наявність такої «залізної завіси» між тренерським штабом та керівництвом. За моєю інформацією, взагалі немає контакту не те що з Костянтином Жеваго. Немає навіть контакту з Олегом Лисаком», – сказав Співаковський.

Також журналіст висловився стосовно бачення керівництва Ворскли та тренерського штабу полтавської команди на трансферні витрати клубу.

«Керівництво вважає, що бюджет був збільшений у півтори рази, і результату немає. А тренери обіцяли, що якщо будуть всі гравці, яких вони хочуть, то вони будуть боротися за 2-3 місце. З точки зору тренерів це виглядає інакше - вони не отримали всіх, кого хотіли б отримати».

Полтавська Ворскла на даний момент з 18 очками знаходиться на дев’ятому місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.