«Жоден арбітр цей епізод ніколи не побачив би»: експерт дав оцінку резонансному епізоду матчу Олександрія – Рух

Переглядів 89
Ігровий момент у матчі Олександрія – Рух. Фото: ФК Олександрія
Екс-арбітр ФІФА Ігор Іщенко дав оцінку резонансному епізоду в матчі дев'ятого туру УПЛ Олександрія – Рух (1:1), який вирішив долю зустрічі.

За рахунку 1:0 на користь господарів був призначений пенальті. Арбітр Дмитро Панчишин на шостій доданій хвилині до другого тайму вказав на позначку.

На думку експерта, бригада арбітрів ухвалила правильне рішення, коли VAR помітив контакт центрбека Олександрії Мігела Кампуша, який сфолив на Ігореві Краснопіру.

«На жаль для Олександрії, це порушення та 11-метровий. На відеоповторах чітко видно, що Кампуш наступає на ахілл Краснопіру. Це очевидне порушення правил. Хотів би зазначити, що це вдалось визначити лише завдяки VAR. Адже жоден арбітр цей епізод ніколи не побачив би», – наводить слова Іщенка Sport.ua.

• Після дев’яти турів Олександрія має в доробку 20 залікових пунктів та займає першу сходинку у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги, а Рух з 13-ма заліковими балами посідає п'ятий щабель.
  • У наступному турі команда Руслана Ротаня вдома прийматиме полтавську Ворсклу. Поєдинок заплановано на 19 жовтня, початок гри о 13:00.
  • Рух у турі номер десять зійдеться у дербі з Карпатами. Поєдинок у Львові відбудеться 21 жовтня, початок гри о 18:00.