Зоря перемогла Колос та обійшла ковалівців: друга поразка тренера-дебютанта УПЛ

Переглядів 307
Едуардо Герреро. Фото: ФК Зоря
Зоря мінімально переграла Колос в пропущеному матчі 15-го туру УПЛ, який сьогодні проходив у Ковалівці. Зустріч завершилася мінімальною перемогою гостей з рахунком 1:0.
  • 70-й домашній матч Колосу в УПЛ.
  • Безвиграшна домашня серія Колосу в УПЛ триває шість ігор: три нічиї та три поразки.
  • Перервалась безвиграшна гостьова серія Зорі в УПЛ з семи матчів: п'ять нічиїх та дві поразки.
  • Воротар Колосу Кіріл Фесюн з початку Чемпіонату виступає без замін.

Колос після погрому від Динамо (0:5) минулого вікенду міг реабілітуватися перед власними фанами у перенесеному матчі із Зорею.

Долю поєдинку у Ковалівці вирішив єдиний гол Герреро всередині першого тайму. Найкращий голеадор Зорі розігнав контратаку, обігрався з Антюхом, після чого відправив м'яч у сітку воріт Фесюна.

Відео забитого м'яча дивіться у телеграм-каналі Український футбол Онлайн

У час, що залишився, Колос не зміг змінити хід поєдинку та дозволив прямому конкуренту обійти себе в турнірній таблиці УПЛ. Таким чином, ковалівська команда зазнала другої поразки на чолі нового тренера Олександра Поздєєва.

УПЛ. 15 тур

Колос – Зоря – 0:1

Гол: Герреро, 22.

• Колос провів 27 матчів, має в активі 29 очок і посідає десяте місце в українській Прем'єр-лізі.
  • Зоря зіграла стільки ж поєдинків, набрала 31 бал і піднялася у верхню половину турнірної таблиці, на восьму сходинку.
  • У наступному турі ковалівці приймуть черкаський ЛНЗ у понеділок, 13 травня, а луганчани того самого дня зіграють на своєму полі з рівненським Вересом.