Зоря знову за старе: «мужики» відмовилися брати на збори групу футболістів

Переглядів 681
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Зоря знову за старе: «мужики» відмовилися брати на збори групу футболістів
Фото: ФК Зоря
Зоря має намір перевести в команду U-19 відразу трьох своїх основних футболістів через їхню відмову продовжити контракти, що закінчуються, – раніше Зоря так уже робила неодноразово.

Не встигли ми забути історію зі скандальним відходом Максима Хланя, Зоря вирішила повторити подібну історію.

Як повідомляє «ТаТоТаке», Зоря вирішила не брати на зимові збори трьох своїх футболістів із тієї самої причини, що була з Хланем, –  відмова продовжувати контракт (у всіх контракти до літа).

«Троє ключових футболістів Зорі відсутні у складі делегації клубу, яка 19 січня вирушить на виїзний збір до Туреччини. Йдеться про захисника Ігоря Снурніцина, атакувального півзахисника Дениса Нагнойна та вінгера Данила Алефіренка.

Причина такого рішення керівництва Зорі – відмова гравців продовжувати контракти з клубом, які закінчуються 30 червня 2024 року. Найближчим часом уся трійця тренуватиметься з командою U19», – запевняє «ТаТоТаке».

  • За інформацією джерел Алефіренко вже підписав попередній контракт із Колосом. У цьому сезоні на його рахунку 18 матчів і три голи. Портал Transfermarkt оцінює його в 600 тисяч євро.
  • Нагнойний має вартість, як і Алефіренко. У поточному сезоні він провів 18 матчів, забив два голи і зробив стільки ж асистів.
  • Ціна Снурніцина також на рівні 600 тисяч євро. За першу половину сезону він вийшов на поле 23 рази без результативних дій.
X