Зорю очолить колишній гравець Шахтаря: зараз він тренує європейську команду

Переглядів 73412
Дмитро Котков Дмитро Котков
5 голосів
Зорю очолить колишній гравець Шахтаря: зараз він тренує європейську команду
Ненад Лалатович. Фото: Google
Новим головним тренером луганської Зорі може стати сербський спеціаліст Ненад Лалатович, який наразі очолює Младост (Нові-Сад) на батьківщині.

Новим головним тренером «Зорі» стане 45-річний сербський спеціаліст Ненад Лалатович. Про це повідомляє видання BUTASPORT.

За інформацією цього джерела, балканський коуч вирушить на фінальні переговори на початку наступного тижня, а потім підпише контракт з українським клубом. 

Журналіст Михайло Співаковський раніше повідомляв, що луганці розглядають кандидатури Ненада Лалатовича та українського тренера Валерія Кривенцова.

Лалатович у якості гравці захищав кольори донецького Шахтаря у 2003-2005 роках. Разом із «гірниками» серб виграв чемпіонат України сезону 2004/2005. 

  • На даний момент сербський коуч тренує на батьківщині Младост (Нові-Сад). 
  • Головним досягненням Лалатовича-тренера на даний момент є перемога в Кубку Сербії-2020 з Войводіною.
  • Лалатовича можуть призначити в Зорі головним тренером, якщо нідерландський спеціаліст Патрік ван Леувен залишить луганську команду, аби очолити донецький Шахтар.
  • Ван Леувен на даний момент не повернувся в розташування Зорі, яка вийшла з відпустки. Натомість нідерландський коуч відвідав матч молодіжної збірної України на Євро-2023.