Цифри і факти. Друга ліга

Переглядів 186
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

Загалом у турі зіграно 7 матчів, 3 перемоги господарів, 1 нічия та 3 перемоги гостей. Було забито 21 м’яч (у середньому 3 за гру), 12 на рахунку господарів, 9 — гостей. Також було зафіксовано 34 попередження, 1 вилучення, 1 автогол та три реалізованих пенальті. Найпопулярніший рахунок — 0:1 — двічі. Матчі відвідало 7100 глядачів (у середньому 1014).

Голи: найперші — Валерій Макаров (8 хвилина, «Барса»), найпізніший — Олег Квич (90+4 хвилина, «Скала»).

5-й м’яч у другій лізі забиває Іван Гливий («Кристал»), 1-й — Олександр Боровик («Арсенал-Київщина», у 2 грі), Дмитро Кренько («Нікополь-НПГУ», у 2-й грі), Ігор Бойчук («Буковина», у 2-й грі).

Перше вилучення у другій лізі: Андрій Сторчоус («Кремінь»).

У третьому клубі дебютує: Роланд Расель Білала («Скала»).

У другому клубі дебютує: Артем Пилипенко («Арсенал-Київ»).

Дебютують у другій лізі: Філіп Ларрі Хамільтон-Роллінгс («Кристал»), Степан Рижук («Інгулець»), Микола Геник («Буковина»), Денис Бреус («Арсенал-Київщина»), Дмитро Шевченко («Нікополь-НПГУ»).

180-ту гру у лізі відіграв Євген Білоусов («Кристал»), 140-ву — Володимир Пришнівський («Скала»), 110-ту — Артем Прошенко («Інгулець»), Володимир Найко («Буковина»), 90-ту — Олександр Темерівський («Буковина), 60-ту Олександр Бондаренко («Колос»), 50-ту — Іван Сомов («Енергія»), Дмитро Колода («Реал Фарма»), 40-ву Ігор Коцюмака («Верес»), 20-ту — Денис Завгородній, Олег Квич (обидва — «Скала»), Олександр Віксич («Реал Фарма»).

Безвиграшна серія «Нікополь-НПГУ» та «Барси» складає вже 11 матчів.

Програшна серія «Нікополь-НПГУ» перервалась на відмітці у 6 матчів.

Безнічійна серія херсонського «Кристала» триває вже 29 матчів.

У зустрічі «Нікополь-НПГУ» — «Інгулець» цілком можливо, що відбулась найшвидша заміна арбітра в історії світового футболу. Вже на 3-й секунді головний суддя матчу Ярослав Песоцький (Суми) отримав травму та був змінений на асистента Віталія Кислюка (Київська обл.).

Найгрубіша команда чемпіонату: «Енергія» — 8 червоних та 43 жовті картки, найкоректніша — «Кремінь» — 3 червоні та 25 жовтих.