Агробізнес зіграв з ФСК Маріуполь: як виглядає турнірна таблиця Першої ліги у групі «‎Підвищення»

Переглядів 275
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
У поєдинку п’ятого раунду Першої ліги Групи підвищення у класі Агробізнес та ФСК Маріуполь розписали результативну нічию (1:1). Азовці врятувалися від поразки на четвертій компенсованій хвилині.

У єдиному недільному матчі Першої ліги Групи підвищення у класі у Волочиську місцевий Агробізнес не зумів переграти кризовий нині ФСК Маріуполь (команда не знає смаку перемог п’ять матчів поспіль). Якби «аграрії» здобули вікторію, то піднялися б одразу на три сходинки догори, але не судилося.

Гостям вдалося вирвати нічию на четвертій доданій до основного часу хвилині гри. Героєм азовців став захисник Артем Терехов.