Ексгравець Динамо згадав виступи за столичний гранд: хавбек назвав найталановитішого футболіста киян того часу

Переглядів 989
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Ексгравець Динамо згадав виступи за столичний гранд: хавбек назвав найталановитішого футболіста киян того часу
Ахмед Алібеков. Фото: Динамо
Універсальний футболіст кам’янець-подільського Епіцентру Ахмед Алібеков згадав часи перебування у структурі київського Динамо та назвав найталановитішого гравця академії, з яким перетинався.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» Ахмед Алібеков назвав найталановитішого футболіста академії київського Динамо, із яким перетинався особисто. 

«Гравцем найбільш високого класу був Вітя Циганков. Він завжди вирізнявся. Коли я ще грав у Металурзі, про нього вже були чутки, що цей футболіст знаходиться під першою командою Динамо. Коли приїхав – переконався у якостях цього гравця».

Також Алібеков назвав інших гравці з академії, які змогли себе проявити в Динамо.

«З-поміж інших, можу сказати, що ті хлопці, які зараз виступають на хорошому рівні, демонстрували чудові здібності й тоді. І це нормально, адже в Динамо просто так не беруть. Можу виділити Миколу Шапаренка й Віталія Миколенка. Це, до речі, хлопці, з якими я й зараз найчастіше спілкуюсь. 

Але пристойний рівень також давали Олександр Тимчик, Володимир Шепелєв, Бодя Михайличенко. Це дуже хороші гравці і я радий, що вони закріпились на високому рівні» – заявив гравець.

  • Алібеков провів вісім поєдинків за київське Динамо, у яких зумів віддати одну гольову передачу.
  • У структурі біло-синіх футболіст перебував до осені 2023 року, а потім на правах вільного агента перебрався до першолігового Епіцентру.