Солідне підсилення Діназа, втрати Вікторії: всі трансфери команд Першої ліги

Переглядів 7857
Павло Клименко Павло Клименко
6 голосів
Солідне підсилення Діназа, втрати Вікторії: всі трансфери команд Першої ліги
Колаж: УФ
Сайт «Український футбол» розповідає про кадрові зміни команд Першої ліги у зимову перерву сезону 2023/24.

Старт другої частини сезону в Першій лізі заплановано на 23 березня 2024 року. Про всі переходи в командах другого дивізіону України в зимову перерву вас буде інформувати сайт «Український футбол».

Група Чемпіонська

ПРИЙШЛИ

ПІШЛИ

КАРПАТИ (головний тренер ‒ Мирон Маркевич)

тр.Єзерський (Олександрія Д1), п.Галенков (Агробізнес Д2 п/ор.), п.Тлумак (Зоря Д1), з.Булеза (Шахтар Д1 ор), з.Козік (Шахтар Д1 ор), п.Хаса (Маккабі Петах-Тіква Д1), п.Хромей (Шахтар Д1 ор), н.Аріельсон (Крузейро Бразилія Д1 ор) п.Матвєєв (Нива Бузова Д2 ор), з.Порох (Металіст Д2 п/ор.), п.Крістіан (Понте Прета Бразилія U-23 п/ор.), п.Едуардо (в/а)

ІНГУЛЕЦЬ (головний тренер ‒ Владислав Лупашко)

п.Панасенко (Минай Д1), з.Романченко (ФК Чернігів Д2), п.Сад (Металург Д2), н.Стефен (Хонг Лін Ха Тін В’єтнам Д1),  п.Могильний (Металург Д2), п.Товареш з.Ставничий (Колос Д1 п/ор.), п.Запорожець (Оболонь Д1), п.Осипенко (ФК Чернігів Д2), п.Чабан (Хуст Д2), п.Місержи (Поділля Д2)

ЛІВИЙ БЕРЕГ (головний тренер ‒ Віталій Первак)

в.Механів (Нива Тернопіль Д2), з.Сідней (Таквартінга Бразилія), п.Сердюк (ФК Чернігів Д2), з.Соколов (Нива Тернопіль Д2), в.Іваненко (Академія Лівого берега), п.Мисик (Рух Д1) в.Чернятинський (Скала 1911 Д3), п.Вакуленко (Дружба Д3), п.Голуб (Нива Тернопіль Д2), п.Репета (Благо-Юність ам), п.Янковський, п.Куліш (Поділля Д2 ор)

ФСК МАРІУПОЛЬ (головний тренер ‒ Олег Краснопьоров)

з.Фатєєв (Оболонь Д1), п.Задоя (Поділля Д2), з.Маткобожик (Металіст Д2), п.Савін (ЛНЗ Д1), з.Малакі (Колос U-19), п.М.Зубков (Денгофф ам), п.Плакса (Олександрія Д1 ор), п.Мнишенко (Кудрівка-Нива Д2), з.Жовтенко (Партизан ам) п.Махиня (ФК Кудрівка Д3), п.Чернецький, п.Тепляков (Кудрівка-Нива Д2), н.Літюк, з.Мамросенко

ЕПІЦЕНТР (головний тренер ‒ Сергій Нагорняк)

   

ВІКТОРІЯ (головний тренер ‒ Анатолій Безсмертний)

п.Копил (ЛНЗ Д1 ор), н.Нич (ЛНЗ Д1 ор), з.Кравчук (Минай Д1), п.С.Шарай (Верес Д1), з.Корохов (Кудрівка-Нива Д2),п.Долинський (ЛНЗ Д1 п/ор.) з.Бичков, н.Галенко, н.Мишенко (Раднік Хорватія), з.Зозуля (Дружба Д3), з.Сахно (ФК Чернігів Д2), н.Здирко

СК ПОЛТАВА (головний тренер ‒ Володимир Сисенко)

н.Марусич (Верес Д 1), п.Одарюк (Минай Д1) з.Мігунов (Кудрівка-Нива Д2), н.Гарнага (ФК Хуст Д2)

АГРОБІЗНЕС (головний тренер ‒ Олександр Чижевський)

з.Слива (Нива Тернопіль Д2), н.Касімов (Кремінь Д2), н.Войтіховський (Поділля Д2) п.Галенков (Карпати Д2 п/ор.), п.Грицак, п.Зоренко, п.Тяпкін

КУДРІВКА-НИВА (головний тренер ‒ Роман Локтіонов)

п.Матвєєв (Карпати Д2 ор), з.Гагун (Верес Д1), з.Мачелюк (Зірка Кропивницький ААФУ), з.Скляренко, п.Захаревич (обидва – Дружба Д3), з.Ніколишин (Металург Д2), п.Вечурко (Чайка Д3), з.Мігунов (СК Полтава Д2), п.Рогозинський (Минай Д1), з.Гулько (Зоря Д1), п.Закорський (Буковина Д2), п.Чепурненко (ФК Кудрівка Д3), п.Фальковський (Кремінь Д2), п.Коркішко, п.Тепляков (ФСК Маріуполь Д2), н.Кулик (ФК Кудрівка Д3), з.Сердюк (ФК Кудрівка Д3) гол.тр.Жабченко, тр.Сак, тр.Шевченко, в.Захарчук (Нива Вінниця Д3), з.Ю.Потімков (Металіст 1925 Д1 п/ор.), п.Книш (ФК Кудрівка Д3), з.Прокопчук (Минай Д1), п.Будняк, п.Шалфєєв (обидва – Буковина Д2), в.Захарчук, з.Дворовенко (Буковина Д2), з.Корохов (Вікторія Д2), п.Мельник (Нива Вінниця Д3), п.Мнишенко  (ФСК Маріуполь Д2), п.Паламар (Діназ Д2), п.Турчанов (Штурм ам), п.Шамич (Діназ Д2), п.Літовченко, н.Сергійчук (Діназ Д2), н.Урсолов

ПРИКАРПАТТЯ (головний тренер ‒ Олег Рипан)

з.Болденков (Поділля Д2), в.Кучерук, н.Кос (ЮКСА Д3), в.Барасюк (Прикарпаття-Тепловик ам), п.Беспалько (Прикарпаття-Тепловик ам) в.Піцан, з.Писко (обидва – Пробій ам), в.Герич (Благо-Юність ам), з.Матушевський

Группа Вибування

ПРИЙШЛИ

ПІШЛИ

МЕТАЛУРГ (в.о. головного тренера ‒ Антон Гай)

в.о. гол.тр. А.Гай, в.Лавута, н.Близнюк, п.Куралех, в.Омельяненко, з.Ішимський, з.Івасюк, п.Омельченко, н.Васильченко, п.Клопижніков, п.Кузьмович, з.Костюченко, п.Місанов, п.Юдін, п.Ковальський, н.Кадук (всі – Металург-2 Д3) гол.тр.Микитін, з.Палюх (Дружба Д3), п.Сніжко, з.Польовий, п.Іродовський (Карпати Д2 ор), п.Сад (Інгулець Д2), н.Толок (ДАК 1904 Словаччина Д1 ор), н.Ніколишин (Кудрівка-Нива Д2), п.Сейтхалілов (Діназ Д2), з.Сокол, з.Басов (обидва – Штурм ам), з.Піддубний, з.Білоцерковець, п.Могильний (Інгулець Д2)

БУКОВИНА (головний тренер ‒ Андрій Мельничук)

тр.Соловйов, тр.Комарницький, тр.вор.Білан, тр.→сп.дир.Чурілов, в.Каневцев (Діла Грузія Д1), з.Солдат (Минай Д1), п.Будняк, п.Шалфєєв (обидва – Нива Бузова Д2), н.Андрейчук (Олександрія Д1 ор), п.Книш (Металіст Д2), п.Хамелюк (ЛНЗ Д1), з.Лопирьонок (ЛНЗ Д1), п.Гончарук (Шахтар Д1), з.Гарьковенко (Олександрія Д1 ор), з.Дворовенко (Кудрівка-Нива Д2)

в.Закорський, з.Мануіла, з.Пасічник (Поділля Д2), з.Данилюк, з.Штифанович, з.Червінський (ФК Хуст Д2), п.Глагола (Вільхівці ам), п.Паламарчук (Кремінь Д2), н.Скотаренко

ПОДІЛЛЯ (головний тренер ‒ Віталій Костишин)

тр.вор.Федоренко, з.Пасічник (Буковина Д2), п.Куліш (Лівий берег Д2 ор), п.Федоров (Колос Полонне ам), н.Кобзар (Олександрія Д1 ор), п.Гемега (Діназ Д2 ор), п.Місержи (Інгулець Д2), н.Гамолов (Поділля U19) тр.вор.Крупниченко, п.Василенко (Оболонь Д1 п/ор.), п.Задоя (ФСК Маріуполь Д2) з.Болденков (Прикарпаття Д2), п.Биков (Чайка Д3), п.Коваленко, н.Войтіховський (Агробізнес Д2)

НИВА Тернопіль (головний тренер ‒ Олександр Стахів)

в.о.гол.тр.→гол.тр.Стахів, п.Кицун (Минай U19), п.Голуб (Лівий берег Д2), з.Климак, п.Довбецький (обидва – Минай U19) в.Механів (Лівий берег Д2), з.Слива (Агробізнес Д2), п.Малащук, п.Проців, з.Соколов (Лівий берег Д2), н.Вольський (ФК Чернігів Д2)

ГІРНИК-СПОРТ (головний тренер ‒ Валерій Куценко)

в.Студенко (ВАСТ), в.Шухман (Нива Вінниця Д3), п.Дудка (Рокита ам), п.Річмонд (Діназ Д2), п.Одог (Рух U19), з.Подейко (Верес U19) в.Проценко (Металіст 1925 Д1), з.Кальчук (Чайка Д3), п.Молько (обидва – Кремінь Д2 п/ор.), п.Орнат (Марамуреш ам), з.Сорока (Манглеруд Стар Норвегія), п.Громеко (Хуст Д2)

МЕТАЛІСТ (головний тренер ‒ Андрій Аніщенко)

з.Порох (Карпати Д2 п/ор.), з.Шерстюк, п.Паляничка (обидва – Металіст юн) п.Пауліньо Бойя (Америка МГ Бразилія Д2 п/ор.→Мірассоль Бразилія Д2), н.Пейшоту (Атлетико Гояненсе Бразилія Д1 п/ор.→Джубіло Івата Японія Д1 в/а), з.Маткобожик (ФСК Маріуполь Д2), п.Книш (Буковина Д2), п.Мораренко (Діназ Д2)

КРЕМІНЬ (головний тренер ‒ Ігор Климовський)

з.Кальчук (Чайка Д3), п.Молько (обидва – Гірник-Спорт Д2 п/ор.), з.Паламарчук (Буковина Д2), п.Пастернак (ЮКСА Д3), в.Кордодим (Верес Д1 ор), п.Обаміна (Рух U-19), н.Куць (Рокита ам), п.Уманець (Локомотив Д3) тр.Назаренко, тр.вор.Карпов (всі ‒ Кудрівка Д3), в.Слуцький (Чайка Д3), п.Касімов (Агробізнес Д2), п.Кіреєв (ЮКСА Д3), п.П’ятибрат (Локомотив Д3), н.Галата (Гробіня Латвія Д1 ор)

ЧЕРНІГІВ-ШВСМ (головний тренер ‒ Валерій Чорний)

п.Лянскоронський (ФК Кудрівка Д3), п.Осипенко (Інгулець Д2 ор), з.Хондак (Верес Д1 ор), з.Сахно (Вікторія Д2), н.Вольський (Нива Тернопіль Д2) в.Коломієць (Марамуреш ам), п.Стрілець, п.Хомич, з.Романченко (Інгулець Д2), п.Сердюк (Лівий берег Д2)

ДІНАЗ (головний тренер ‒ Олександр Головко)

в.Чернецький (Діназ U-19 ДЮФЛУ), з.Романенко (Олександрія U-19), п.Паламар, н.Сергійчук, п.Шамич (всі – Кудрівка-Нива Д2), п.Латута  (Академія Діназа), п.Мораренко (Металіст Д2), з.Рудавський (Металіст 1925), п.А.Ткачук, п.Мартинюк, в.Потімков (всі – Металіст 1925 ор), п.Коваленко (ЛНЗ Д1), п.Борисенко, з.Ставничий (Колос U19 ор), п.Сейтхалілов (Металург Д2) п.Матюшенко, н.Кобзар (обидва – ФК Олександрія Д1 п/ор.), в.Карнаушенко (Чайка Д3), з.Школьний, п.Річмонд (Гірник-Спорт Д2), п.Гемега (Поділля Д2), з.Михайленко, з.Баранов, з.Калинчук (всі – ФК Кудрівка Д3)

ХУСТ (головний тренер ‒ Володимир Циткін)

в.Бєліменко, з.Лєднєв (Минай U19 ор), п.Новіков, н.Гарнага (СК Полтава Д2), з.Сираш (ФК Кудрівка Д3), з.Червінський (Буковина Д2), п.Янко (Скала 1911 Д2), п.Марій, п.Курилець, з.Цвик (Скала 1911 Д3), п.Чабан (Інгулець Д2), п.Громеко (Гірник-Спорт Д2), п.Курилець з.Скиба, п.Диянчук, п.В.Мердєєв (всі ‒ ФК Минай Д1 п/ор.), з.Тихненко, в.М.Мердєєв, п.Вагін (Вільхівці ам)

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним, нові переходи – червоним.

X