ЮКСА підписала Есеолу, підсилення Дружби, Звягель орендував гравців Полісся: всі трансфери команд Другої ліги

Переглядів 2198
Павло Клименко Павло Клименко
3 голоси
ЮКСА підписала Есеолу, підсилення Дружби, Звягель орендував гравців Полісся: всі трансфери команд Другої ліги
Колаж: УФ
Сайт «Український футбол» розповідає про кадрові зміни команд Другої ліги у зимову перерву сезону 2023/24.

Старт другої частини сезону в Другій лізі заплановано на кінець березня 2024 року. Про всі переходи в командах третього дивізіону в зимову перерву вас буде інформувати сайт «Український футбол».

ПРИЙШЛИ

ПІШЛИ

ЗВЯГЕЛЬ (в.о. головного тренера ‒ Миколоа Гібалюк)

в.о. гол.тр.Гібалюк (Звягель Д3), в.Аніагбосо, з.Жаржу Мозес, п.Томандзото, н.Венделл (всі – Полісся Д1 ор), в.Мартинов (Металіст 1925 U19 ор), п.Льюїс гол.тр.Шищенко (Полісся Д1), н.Ндукве (Полісся Д1), п.Лавренюк

ЮКСА (головний тренер ‒ Микола Цимбал)

з.Селін (ЛНЗ Д1), н.Есеола (Штурм ам), п.Кіреєв (Кремінь Д2), н.Фого, п.Сантьягу Мендонса, п.Пабло Кастро (всі – Уніао Фредерікенсе Бразилія)
н.Кос (Прикарпаття Д2), п.Бейєр (Марамуреш ам), п.Козак (ФК Тростянець Д3), п.Пастернак (Кремінь Д2), п.Цуркан (Скала 1911 Д3)

ДРУЖБА (головний тренер ‒ Дмитро Чирикал)

з.Палюх (Металург Д2), н.Колесник (Минай Д1), п.Вакуленко (Лівий берег Д2), з.Зозуля (Вікторія Д2), п.Мачуленко (Денгофф ам) з.Скляренко (Штурм ам), п.Захаревич (ФК Кудрівка Д3)

ЧАЙКА (головний тренер ‒ Сергій Сизихін)

в.Слуцький (Кремінь Д2), з.Кальчук (Гірник-Спорт Д2), н.Євтушок (СК Забір'я ам), п.Биков (Поділля Д2), п.Хобта (Локомотив Д3), п.Ярмак (Арсенал-Київ ам) п.Вечурко (ФК Кудрівка Д3), в.Майборода, н.Смітюк (Металіст U-19), п.Захаров

СКАЛА 1911 (головний тренер ‒ Михайло Басараб)

тр.Новак, з.Руденко (ФК Кудрівка Д3), п.Цуркан (ЮКСА Д3), п.Ралюченко (Минай Д1), н.Боднарук (Вільхівці ам), п.Мердєєв (ФК Хуст Д2) з.Аксьонов, п.Баранюк, п.Грабовецький (Рух-2 Д3), п.Янко, п.Богомаз (Локомотив Д3), п.Гуменяк, з.Цвик (Хуст Д2), в.Чернятинський (Лівий берег Д2)

ФК КУДРІВКА (головний тренер ‒ Роман Локтіонов)

гол.тр.В.Баранов (Зоря Д1), п.Зоренко, п.Махиня (обидва – Кудрівка-Нива Д2), п.Євтушенко (Олімпія Савинці ам), з.Пестрецов (Локомотив Д3), з.Васько (Титан Одеса ам), з.Михайленко (Діназ Д2), н.Лєгостаєв (Карпати-2 Д3), з.Баранов (Діназ), в.Пругло (Ворскла U19 ор), з.Здоренко (Стальпрофіль Буча ам), п.Коваль (Металіст 1925 U19 ор), н.Рустамов (Зоря U19 ор) гол.тр.Даценко, тр.Овчаров, в.Крикнін, п.Кирин, п.Лянскоронський (ФК Чернігів Д2), п.Тетерук, н.Строчинський (Тростянець Д3), н.Коваль, з.Руденко (Скала 1911 Д3), з.Сираш (ФК Хуст Д2), п.Чепурненко (Кудрівка-Нива Д2), з.Сердюк, н.Кулик (обидва – Кудрівка-Нива Д2)

КАРПАТИ-2 (старший тренер – Роман Гнатів)

п.Гудзінський, н.Буренко (Транс Нарва U-21 Естонія), н.Івасій (СДЮСШОР Ужгород), п.Іродовський (Металург Д2), з.Киричок (Минай U19 п.Кожанов (Благо-Юність ам), н.Лєгостаєв (ФК Кудрівка Д3)

НИВА (головний тренер ‒ Юрій Ярошенко)

в.Броварський (ФК Орлівка ам), в.Захарчук (Кудрівка-Нива Д2), в.Паримський (Базис ам), п.Хоренженко, п.Гончар (обидва – Титан Одеса ам), п.Варяник (Полісся Ставки ам), з.Мельник (Кудрівка-Нива Д2), н.Волченко (ЛНЗ U19 ор), н.Чигур (Польща ам) в.Шухман (Гірник-Спорт Д2), з.Никитюк, в.Вічний (Чорноморець Д1)

РУХ-2 (головний тренер ‒ Володимир Безубяк)

в.Клименко, з.Баршак, з.Дяк, з.Огородник, з.Соломон, п.Бейзик, п.Богун, п.Зелінський, п.Кройтарь, п.Паращук, н.Залипка (всі – АФ Рух Львів юн), з.Матвіїв (МТК Угорщина U-20), з.Яхонтов (Рух Винники ЛАФ ам.), п.Грабовецький (Скала 1911 Д3), н.Повханич (Мункач Мукачево юн.), н.Горло (Юність Чернігів юн) п.Одог (Гірник-Спорт Д2), п.Обаміна (Кремінь Д2), п.Михайлів

ЛОКОМОТИВ (головний тренер ‒ Вадим Лазоренко)

в.Садовой (Партизан Кодра ам), з.Гордійчук (Мал Коростень ам), з.Ігнатенко (Васт), з.Нечосов (Марамуреш ам), п.П’ятибрат (Локомотив Д3), п.Славік (ФЦ Ковель ам), п.Яцина (Італія), н.Богомаз (Скала 1911 Д3), н.Мордас (Пробій Городенка ам), з.Мороховець з.Пестрецов (ФК Кудрівка Д3), п.Уманець (Кремінь Д2), п.Хобта (Чайка Д3), п.Кочетков, п.Романов, п.Руденко, п.Сахно, н.Богдан, н.Сахнюк, п.Жуков? g/Jdxfhtyrj

ФК ТРОСТЯНЕЦЬ (головний тренер ‒ Валерій Шаповалов)

з.Грек (Нафтовик Охтирка ам), з.Коваленко (Металург-2 Д3), п.Андріца (ФК Березівка ам), п.Козак (ЮКСА Д3), п.Коритник (Польща ам), п.Шульга (ФК Гореничі ам), н.Бистрицький (СК Вільхівці ам), н.Строчинський (Кудрівка Д3) з.Бринько, з.Полянський, з.Томенко, н.Зубов, н.Повхан, н.Яременко, з.Щербань, п.Арабов, н.Гищенко

РЕАЛ ФАРМА (головний тренер ‒ Андрій Пархоменко)

в.Грабовський (Хаджибей Усатове ам.), в.Подгородецький (Імперія Холоду Подільськ ам), з.Мулик (ДСК Чорноморець 2018 ДЮФЛУ U17), н.Тилінський (Титан Одеса ААФУ ООФА ам.). н.Булавка (Хаджибей Усатове ам), з.Гайваненко (Васт), з.Меленчук, н.Скрипнік (Минай U-19), з.Мотичак з.Колесников, в.Богдан, в.Топалов, п.Мурадян

КРЕМІНЬ-2 (страший тренер ‒ Ярослав Здирко)

ст.тр.Здирко ст.тр.Локтіонов (Кудрівка-Нива Д2), в.Слуцький (Чайка Д3), п.П’ятибрат (Локомотив Д3)

МЕТАЛУРГ-2 (головний тренер ‒ Андрій Зубченко)

  в.Лавута, н.Близнюк, п.Куралех, в.Омельяненко, з.Ішимський, з.Івасюк, п.Омельченко, н.Васильченко, п.Клопижніков, п.Кузьмович, з.Костюченко, п.Місанов, п.Юдін (всі – Металург Д2)

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним, нові переходи – червоним.

X