Кривбас і Ворскла підписали легіонерів, Імереков повернувся в Україну: всі трансфери команд УПЛ

Переглядів 12100
Павло Клименко Павло Клименко
2 голоси
Кривбас і Ворскла підписали легіонерів, Імереков повернувся в Україну: всі трансфери команд УПЛ
Колаж: УФ
Сайт «Український футбол» розповідає про кадрові зміни команд української Прем’єр-ліги у зимову перерву сезону 2023/24.

Старт другої частини сезону в УПЛ заплановано на 24 лютого 2024 року. Про всі переходи в командах найвищого дивізіону в зимову перерву вас буде інформувати сайт «Український футбол».

ПРИЙШЛИ

ПІШЛИ

КРИВБАС (головний тренер ‒ Юрій Вернидуб)

п.Твердохліб (Минай Д1), п.Бандейра (Академіко Візеу, Португалія), п.Микитишин (Олександрія Д1), з.Сантіні (Сьон Швейцарія Д1 ор) п.Семотюк (Минай Д1), н.Устименко (Минай Д1 ор), н.Хобленко (ЛНЗ Д1), п.Гончарук (Шахтар Д1 п/ор)

СК ДНІПРО-1 (головний тренер ‒ Юрій Максимов)

п.Очеретько (Шахтар-1 Д1) з.Каплієнко (Металіст Д1 п/ор), з.Пуріта (Патронато Аргентина Д2), п.Білл (Нова Ігуасу Бразилія ор). н.Венделл (Полісся Д1), з.Кравець (Полісся Д1)

ПОЛІССЯ (головний тренер ‒ Юрій Калитвинцев)

сп.дир.Тесля, з.Михайличенко (Динамо Загреб, Хорватія Д1), з.→тр.Гітченко (Полісся Д1), п.Таллес Коста (Сан-Паулу Д1), п.Фортюн (Сьон Швейцарія Д1 ор), н.Венделл (Дніпро-1 Д1), н.Ндукве (Звягель Д3), п.Томадзото (Сент-Елуа Лупопо ДР Конго Д1), п.Вакула (Чорноморець Д1 п/ор), з.Кравець (Дніпро-1 Д1) з.→тр.Гітченко (Полісся Д1), п.Вакула (Минай Д1), з.Морозко, п.Шастал, п.Янаков (всі – Верес Д1 ор), п.Томадзото, н.Венделл (обидва – Звягель Д3 ор.), з.Шаповал (Чорноморець Д1), п.Огіря (Чорноморець Д1), н.Аріельсон (Крузейро Бразилія Д1 п/ор)

ШАХТАР (головний тренер ‒ Маріно Пушич)

тр.вор.ван дер Гоув (Вітесс Нідерланди Д1), тр.фіз.під. Де Влісхауер (Зюлте Варегем Бельгія Д1), з.Лацабідзе (Динамо Тбілісі, Грузія Д1)п.Кевін (Палмейрас Бразилія Д1), п.Марлон Гомес (Васко да Гама Д1), з.Булеза (Минай Д1 п/ор), п.Гончарук (Кривбас Д1 п/ор) п.Кастільо (Партизан Сербія Д1), п.Топалов (Колос Д1 ор), з.Булеза (Карпати Д2 ор), п.Очеретько (Дніпро-1 Д1 ор), п.Гончарук (Буковина Д2), з.Козік (Карпати Д2 ор), п.Хромей (Карпати Д2 ор)

РУХ (головний тренер ‒ Віталій Пономарьов)

п.Клайвер (Ферровіаріа Бразилія) п.Довгий (Заглембе Польща Д2), п.Мисик, п.Альваренга, п.Едсон (Хуарес Мексика ор), п.Соломон-Отабор (Чанджоу Китай Д1)

ДИНАМО (головний тренер ‒ Олександр Шовковський)

п.Родрігес (Сівасспор Д1 п/ор), п.Лонвейк (Андерлехт Бельгія Д1 п/ор) п.Родрігес (Слован Словаччина Д1 ор), п.Лонвейк (Фортуна Нідерланди Д1 ор), п.Рамадані (Шкендія Пн.Македонія Д1 ор)

ВОРСКЛА ( в.о. головного тренера ‒ Сергій Долганський)

в.о.гол.тр.Долганський, н.Ковталюк (Діла Грузія Д1), п.Мякушко (Колос Д1), п.Сіссоко (Серен Бельгія Д2), з.Вокррі (Динамо Тирана Албанія Д1) гол.тр.Скрипник, тр.Попов, тр.Ярмаш, тр.вр.Нікітін (всі – Металіст 1925 Д1)п.Юрченко (Металіст 1925 Д1)

КОЛОС (головний тренер ‒ Ярослав Вишняк)

н.Паулаускас (Егнатія Албанія Д1), п.Нгамба (Марієгамн Фінляндія Д1 п/ор), п.Топалов (Шахтар Д1 ор) з.Золотов (Елімай, Казахстан Д1), з.Болбат, п.Мякушко (Ворскла Д1), п.Нгамба (Новара Італія Д3), н.Попов (Минай Д1)

ЛНЗ (головний тренер ‒ Олег Дулуб)

з.Каплієнко (Металіст Д2), п.Долинський (Вікторія Д2 п/ор), п.Тілль (Еюпспор Туреччина Д2), в.Кучеренко (Діла Грузія Д1), н.Бессала (Левадія Естонія Д1), п.Бар (Цюріх Швейцарія Д1), н.Магната (Ерсіліо Луз Бразилія), з.Саліху, п.Яшарі (обидва – Дріта Косово Д1), н.Хобленко (Кривбас Д1) з.Селін (ЮКСА Д3)п.Хамелюк (Буковина Д2), п.Савін (ФСК Маріуполь Д2), п.Копил (Вікторія Д2), з.Лопирьонок, п.Банада (Верес Д1)

ЧОРНОМОРЕЦЬ (головний тренер ‒ Роман Григорчук)

н.Голуб (Минай Д1), з.Арсіч (Вайле Данія Д1), в.Вічний (Нива Вінниця Д3), з.Шаповал (Полісся Д1), п.Іпалібо (Кіфісія Греція), н.Гомес (Етнікос Кіпр Д1) в.Шевченко (Заглембе Польща Д2), н.Дада Бальмонте (Америка Мінейро, Бразилія Д1), п.Хадіда (Залаегерсег Угорщина Д1), п.Вакула (Полісся Д1 п/ор), п.Огіря (Полісся Д1)

МЕТАЛІСТ 1925 (головний тренер ‒ Віктор Скрипник)

гол.тр.Скрипник, тр.Попов, тр.Ярмаш, тр.вр.Нікітін, п.Юрченко (усі – Ворскла Д1)з.Потімков (Нива Бузова Д2 п/ар.), п.Гармаш (Осієк Хорватія Д1), в.Проценко (Гірник-Спорт Д2), з.Імереков (Атромітос Греція Д1), п.Нагнойний (Зоря Д1)

в.Потімков, з.Рудавський, п.Мартинюк, п.Ткачук (всі – Діназ Д2 ор), п.Абдуллаєв, п.Ногейра, п.Козаєс

ОБОЛОНЬ (головний тренер ‒ Валерій Іващенко)

п.Запорожець (Інгулець Д2), н.Вишневський (Минай Д1), п.Грисьо, н.Василенко (Поділля Д2 п/ор) з.Фатєєв (ФСК Маріуполь Д2), н.Василенко (Діназ Д2), п.Мухаматгалєєв

ОЛЕКСАНДРІЯ (головний тренер ‒ Руслан Ротань)

п.Костишин (Ель-Пасо Локомотив, США Д2), п.Мадісон (Депортіво Кіто, Еквадор Д1), п.Матюшенко, н.Кобзар (обидва – Діназ Д2 п/ор.), н.Блеса (Пріштіна Косово Д1), тр.Деуль, з.Кампос (Рудеш Хорватія Д1), н.Кледсон (Марієгамн Фінляндія Д1 ор) тр.Єзерський (Карпати Д2), н.Андрейчук (Буковина Д2 ор), п.Микитишин (Кривбас Д1), п.Матюшенко (Минай Д1), з.Ернандес (Макара Еквадор Д2 п/ор), з.Гарькавенко (Буковина Д2 ор)

ВЕРЕС (головний тренер ‒ Олег Шандрук)

гол.тр.Шандрук (Верес U-19), тр.Герасимюк (Вотранс Луцьк ААФУ), тр.Кособуцький (Верес U-19), тр.Гандзин (Верес U-19), з.Тихненко (Хуст Д2), з.Сміян (Зоря Д1), з.Мельник (Минай Д1), н.Мрвальєвич (Будочност Чорногорія Д1), з.Морозко, п.Шастал, п.Янаков (всі – Полісся Д1 ор), п.Банада (ЛНЗ Д1)

гол.тр.Лавриненко, з.Гагун (Кудрівка-Нива Д2), п.Блізніченко, н.Марусич (СК Полтава Д2), в.Коркодим (Кремінь Д2 ор), п.С.Шарай (Вікторія Д2 ор)

ЗОРЯ (в.о. головного тренера ‒ Юрій Коваль)

н.Ндур (Ештрела Португалія Д1 ор.), з.Жуніньо (Пафос Кіпр Д1), з.Нваезе (Плато Юнайтед Нігерія Д1), п.Башич (Рудеш Хорватія Д1) з.Сміян (Верес Д1), п.Алефіренко (Колос Д1, Кривбас Д1), п.Нагнойний (Металіст 1925 Д1), н.Герреро (Мальме, Швеція Д1), п.Тлумак (Карпати Д2), п.Кисіль (Минай Д1)

МИНАЙ (головний тренер ‒ Желько Любенович)

тр.Ігнятієвич, тр.вор.Бабенко, з.Прокопчук (Нива Бузова Д2), п.Семотюк, н.Устименко (обидва – Кривбас Д1 ор), п.Вашкеба, п.Тищук, з.Корнійчук (Металург Д2), п.Матюшенко (Олександрія Д1), п.Вакула (Полісся Д1), п.Кисіль (Зоря Д1), з.Скиба (Хуст Д2), н.Попов (Колос Д1)

п.Панасенко (Інгулець Д2), тр.вр.Новак, з.Кравчук (Вікторія Д2), з.Мельник (Верес), з.Солдат (Буковина Д2), п.Ралюченко (Скала 1911 Д3), п.Рогозинський (Кудрівка-Нива Д1), п.Гечев (Шериф Молдова Д1), п..Одарюк (СК Полтава Д2), н.Вишневський (Оболонь Д1), п.Твердохліб (Кривбас Д1), н.Голуб (Чорноморець Д 1), н.Колесник (Дружба Д3)

Примітки. В таблиці здійснені переходи подані напівжирним шрифтом, вірогідні – звичайним, нові переходи – червоним.

X