Металіст програв прямому конкуренту, Інгулець набрав крейсерську ходу: огляд матчів дня у Першій лізі

Переглядів 1472
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Гравці Інгульця. Фото: ФК Інгулець
Пройшли недільні матчі 12-го туру Першої ліги. Інгулець переміг вишгородський Діназ (2:0), а харківський Металіст поступився хмельницькому Поділлю (0:1).

У неділю, 15 жовтня, були зіграні чотири матчі 12-го туру Першої ліги України.

Сайт «Український футбол» пропонує вам огляд кожного з них.

Карпати – Прикарпаття – 3:3

Докладніше з цим матчем можна ознайомитися за посиланням.

Голи: Підлепенець, 10, Сухар, 12, Демченко, 59 – Хома, 9, 55, Цюцюра, 32 (пенальті).

Чернігів – Лівий берег – 0:3

Голи: Сухоручко, 37, 90+1, 90+4.

Діназ – Інгулець – 0:2

Інгулець продовжив свою переможну серію до семи матчів. Цього разу команда Владислава Лупашка на виїзді здолала колектив Олександра Головка. За гостей у першому таймі відзначився півзахисник Станіслав-Нурі Малиш, а у таймі другому хавбек Віталій Кольцов.

Інгулець продовжує очолювати турнірну таблицю групи B, маючи відрив від найближчого конкурента у 12 очок. Водночас Діназ розташувався на передостанньому дев'ятому місці.

Голи: Малиш, 19, Кольцов 77.

Поділля – Металіст – 1:0

Своє падіння у 12-му турі продовжив харківський Металіст. Ось вже вісім ігор команда Андрія Аніщенка не знає перемог. Цього разу хмельницьке Поділля не дало здобути харків'янам бодай нічию. На 83-й хвилині гри 20-річний захисник Роман Назарчук відзначився у воротах Владислава Рибака.

Таким чином Металіст продовжує знаходитися на дні турнірної таблиці групи A, маючи шість очок. Водночас Поділля завдяки цій перемозі обійшло закарпатський Хуст і тепер посідає восьму сходинку.

Гол: Назарчук, 83.