«Наш воротар заснув»: Маркевич відреагував на феєрично втрачену перемогу Карпат і жорстко пройшовся по гравцям

Переглядів 5698
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати
Головний тренер львівських Карпат Мирон Маркевич прокоментував нічийний матч Першої ліги проти Лівого Берега, в якому його команда упустила перевагу в три м'ячі.

У суботу, 18 травня, Карпати на своєму полі зіграли внічию проти Лівого Берега із рахунком 3:3 у матчі дев'ятого туру чемпіонської групи Першої ліги.

Львів'яни у першому таймі мали перевагу 3:0, однак не зуміли втримати переможний рахунок.

Головний тренер господарів Мирон Маркевич прокоментував такий результат, знайшовши винуватців втраченої перемоги.

«Такий матч треба просто пережити. Будь-який поєдинок – це інформація. Після перших 30 хвилин я не бачив проблем. Згодом наш воротар заснув, захисники почали помилятися. Індивідуальні помилки футболістів спричинили цей результат.

В обороні було дуже багато помилок, при чому, в досвідчених гравців. Нам потрібно підсилювати усі позиції. У цьому плані треба працювати. Суперник відчув свій момент, ми перебували в нокдауні, а Лівий Берег цим скористався».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно кадрових рішень, які відбудуться влітку.

«Зрозуміло, що ми вже визначилися з тими гравцями, які покинуть Карпати влітку. Зараз основне питання – це комплектація команди. Адже в УПЛ треба інший рівень футболістів. Кістяк гравців залишиться, але потрібно підсилення доволі серйозне.

Основне завдання ми виконали – вийшли в УПЛ. Зараз потрібно думати про наступний сезон. У заключній грі проти Інгульця буде вирішуватися доля першого місця. Ми ретельно готуватимемося до цього матчу», – приводить слова Маркевича клубна пресслужба.

• Наразі Карпати посідають перше місце в чемпіонській групі, маючи 65 очок. У другого Інгульця 64 бали.
  • Обидві команди вже забезпечили собі вихід в УПЛ на наступний сезон.
  • В останньому турі вони зустрінуться і визначать переможця дивізіону.