«Не було б ніяких проблем»: журналіст чітко пояснив, що стало причиною краху Металіста Ярославського

Переглядів 12606
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
5 голосів
«Не було б ніяких проблем»: журналіст чітко пояснив, що стало причиною краху Металіста Ярославського
Олександр Ярославський. Фото: ФК Металіст
Журналіст Сергій Болотніков прокоментував новину про те, що харківський Металіст витрачає чималі гроші на суди з гравцями, яким винний гроші.

Нещодавно повідомлялося, що харківський Металіст витрачає достатнього багато коштів на судові справи з ексгравцями, перед якими клуб має заборгованість ще з часів, коли власником був Сергій Курченко.

Журналіст Сергій Болотніков переконаний, що харківському клубу потрібно було лишати назву Метал, під якою він виступав у Другій лізі у 2020-2021 рр. Однак амбіції президента Олександра Ярославського щодо відновлення клубу у Харкові під кольорами Металіста принесли команді неприємності.

«Якби ви лишилися Металом, то не було б ніяких зараз проблем у цього клубу. Натомість прийшов Ярославський, який взяв назву Металісту, емблему, кольори, історію, стадіон, школу, і тепер ви жалієтеся, що не правонаступник?».

Болотніков вважає, що у Металіста немає шансів виграти суди проти гравців та тренерів, перед якими у клубу є борги.

«Думаю, що в них немає шансів у судах, думаю, що вони всі їх програють. Скажуть, що Металіст вбив не Ярославський, а УЄФА», – сказав Болотніков в ефірі ютуб-каналу КДК.

  • Курченко володів Металістом з 2012 року. Під час подій Революції Гідності втік з України й переховався від слідства у Москві.
  • Сезон 2015/16 став останнім в професійній історії того харківського клубу.
  • ФК Метал був зареєстрований у 2019 році, а творцем його був колишній спортивний директор Металіста Євген Красніков.
  • Навесні 2021 року Ярославський зізнався, що цей клуб був його проєктом та розпочав процедуру відновлення канонічного Металіста, який повернувся в УПЛ у 2022 році і одразу ж вилетів у Першу лігу.
  • Харків'яни продовжують йти на останньому, 10-му місці в турнірній таблиці групи А Першої ліги, маючи всього десять очок за 16 турів.