Скандал Металіст-Кремінь: у харківському клубі однозначно відреагували на підозри у «злитті» матчу

Переглядів 252
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Скандал Металіст-Кремінь: у харківському клубі однозначно відреагували на підозри у «злитті» матчу
Арсеній Коркодим (останній праворуч). Фото: ФК Металіст
Талановитий захисник харківського Металіста Кирило Дігтярь прокоментував ситуацію навколо дивного матчу його команди та кременчуцького Кременя у Першій лізі.

26 квітня Металіст обіграв Кремінь (2:1) в шостому турі групи вибування Першої ліги. Одним з головних «героїв» того поєдинку став воротар кременчуцького колективу Арсеній Коркодим, який пропустив два доволі дивні голи.

Після поєдинку стало відомо, що голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Андрій Давиденко розпочав перевірку за фактом можливого впливу на результат цієї гри.

Директор Кременя Андрій Філь у коментарі нашому сайту зізнався, що має суттєві питання до Арсенія. Сам Коркодим в інтерв'ю «УФ» визнав свої помилки, однак участь у «злитті» поєдинку заперечив. 

Щодо дивного матчу висловився і 16-річний захисник харківського Металіста Кирило Дігтярь, який дав ексклюзивне інтерв'ю виданню «Український футбол».

«Бачив новини про підозрілий матч, але не розумію, чому так різко почали це обговорювати. Як на мене, то це звичайна помилка воротаря й ніякого «зливу» матчу не було».

  • Металіст посідає четверте місце у групі вибування Першої ліги, набравши за 24 гри 25 очок.
  • Кремінь у тій самій групі займає 10 сходинку, маючи лише 17 залікових пунктів.